WALKA O GP ’24, ADRIAN MIEDZIŃSKI W UNII LESZNO – 26-29.05.2023 W PIGUŁCE
8 MECZY LIGOWYCH, ELIMINACJE IMŚ 2024 – CAŁY WEEKEND W JEDNYM MIEJSCU.
Strona dla prawdziwych fanów czarnego sportu
Strona dla prawdziwych fanów czarnego sportu
8 MECZY LIGOWYCH, ELIMINACJE IMŚ 2024 – CAŁY WEEKEND W JEDNYM MIEJSCU.
Szczegółowe wyniki 10 MECZÓW W LIGACH POLSKICH oraz ELIMINACJI IMŚJ. Wszystkie wyniki jak zawsze aktualizowane na bieżąco w odpowiednich działach.
Drugi weekend maja to Grand Prix Polski w Warszawie. Odbędą się też 4 zaległe spotkania Ligi Polskiej, a w Nagyhalasz zawodnicy powalczą o awans do cyklu IM Europy SEC 2023.
Wiele walki jak indywidualnej tak i drużynowej.
1. | Orlen Oil Motor LUBLIN | 4 | 8 | +62 |
2. | ebut.pl Stal GORZÓW | 4 | 6 | +6 |
3. | Betard Sparta WROCŁAW | 4 | 5 | +8 |
4. | KS Apator TORUŃ | 4 | 4 | +14 |
5. | NovyHotel Falubaz ZIELONA GÓRA | 4 | 3 | -8 |
6. | FOGO Unia LESZNO | 4 | 3 | -43 |
7. | ZOOleszcz GKM GRUDZIĄDZ | 4 | 2 | -17 |
8. | Krono-Plast Włókniarz CZĘSTOCHOWA | 4 | 1 | -22 |
1. | INNPRO ROW RYBNIK | 4 | 8 | +42 |
2. | Cellfast Wilki KROSNO | 4 | 8 | +38 |
3. | Abramczyk Polonia BYDGOSZCZ | 4 | 6 | +37 |
4. | #Orzechowa Osada PSŻ POZNAŃ | 4 | 4 | +4 |
5. | Arged Malesa TŻ Ostrovia OSTRÓW | 4 | 3 | -19 |
6. | TEXOM Stal RZESZÓW | 4 | 2 | -7 |
7. | Energa Wybrzeże GDAŃSK | 4 | 1 | -35 |
8. | H.Skrzydlewska Orzeł ŁÓDŹ | 4 | 0 | -60 |
1. | Trans MF AC LANDSHUT Devils (GER) | 2 | 4 | +11 |
2. | Ultrapur Start GNIEZNO | 3 | 4 | -2 |
3. | Polonia PIŁA | 2 | 2 | +16 |
4. | OK Kolejarz OPOLE | 2 | 2 | -12 |
5. | Optibet Lokomotiv DAUGAVPILS (LAT) | 3 | 2 | 0 |
6. | Unia TARNÓW | 2 | 0 | -13 |
1. | Polcopper Agromix Unia LESZNO | 3 | 6 | +32 |
2. | Falubaz ZIELONA GÓRA | 2 | 4 | +12 |
3. | Enea Stal GORZÓW | 2 | 2 | +14 |
4. | Włókniarz CZĘSTOCHOWA | 2 | 2 | -6 |
5. | Grudziądzkie Mebelki GKM GRUDZIĄDZ | 2 | 2 | +4 |
6. | Beckhoff Sparta WROCŁAW | 2 | 2 | -4 |
7. | Motor LUBLIN | 3 | 2 | -12 |
8. | KS TORUŃ | 3 | 2 | -22 |
9. | Orlen Cellfast Wilki KROSNO | 3 | 0 | -18 |
1. | Jason DOYLE | 38 |
2. | Jack HOLDER | 32 |
2. | Bartosz ZMARZLIK | 32 |
4. | Robert LAMBERT | 29 |
5. | Fredrik LINDGREN | 23 |
6. | Martin VACULIK | 21 |
7. | Kai HUCKENBECK | 20 |
8. | Daniel BEWLEY | 17 |
8. | Mikkel MICHELSEN | 17 |
10. | Szymon WOŹNIAK | 16 |
11. | Leon MADSEN | 14 |
12. | Dominik KUBERA | 11 |
13. | Tai WOFFINDEN | 9 |
13. | Jan KVECH | 9 |
13. | Andrej LEBEDEVS | 9 |
16. | Mateusz CIERNIAK | 3 |
17. | Matej ZAGAR | 2 |
18. | Bartłomiej KOWALSKI | 0 |
-. | Max FRICKE | – |
-. | Kim NILSSON | – |
-. | Maciej JANOWSKI | – |
-. | Rasmus JENSEN | – |
-. | Luke BECKER | – |
-. | Dimitri BERGE | – |
1. | Mikkel MICHELSEN | – |
2. | Leon MADSEN | – |
3. | Janusz KOŁODZIEJ | – |
4. | Patryk DUDEK | – |
5. | Andrej LEBEDEVS | – |
6. | – | – |
7. | – | – |
8. | – | – |
9. | – | – |
10. | – | – |
11. | – | – |
12. | – | – |
13. | – | – |
14. | – | – |
15. | – | – |
1. | – | – |
2. | – | – |
3. | – | – |
4. | – | – |
5. | – | – |
6. | – | – |
7. | – | – |
8. | – | – |
9. | – | – |
10. | – | – |
11. | – | – |
12. | – | – |
13. | – | – |
14. | – | – |
15. | – | – |
1. | IPSWICH Witches | 6 | 11 |
2. | SHEFFIELD Tigers | 5 | 9 |
3. | LEICESTER Lions | 7 | 9 |
4. | OXFORD Spires | 7 | 9 |
5. | BELLE VUE Aces | 6 | 8 |
6. | BIRMINGHAM Brummies | 8 | 3 |
7. | KING’S LYNN Stars | 5 | 2 |
1. | GLASGOW Tigers | 1 | 2 |
2. | POOLE Pirates | 1 | 2 |
3. | SCUNTHORPE Scorpions | 1 | 2 |
4. | OXFORD Cheetahs | – | – |
5. | PLYMOUTH Gladiators | – | – |
6. | EDINBURGH Monarchs | – | – |
7. | BERWICK Bandits | 1 | 0 |
8. | REDCAR Bears | 1 | 0 |
9. | WORKINGTON Comets | 1 | 0 |
1. | LEICESTER Cubs | 3 | 6 |
2. | OXFORD Chargers | 2 | 5 |
3. | SCUNTHORPE/SHEFFIELD | 1 | 2 |
4. | BELLE VUE Colts | 1 | 0 |
5. | MIDDLESBROUGH Tigers | 2 | 0 |
6. | EDINBURGH Academy | 3 | 0 |
1. | VASTERVIK Speedway | 1 | 2 |
2. | Dackarna MALILLA | 1 | 2 |
3. | Lejonen GISLAVED | 1 | 2 |
4. | Indianerna KUMLA | 1 | 2 |
5. | Piraterna MOTALA | 1 | 0 |
6. | Rospiggarna HALLSTAVIK | 1 | 0 |
7. | Smederna ESKILSTUNA | 1 | 0 |
8. | Vargarna NORRKOPING | 1 | 0 |
1. | Masarna AVESTA | – | – |
2. | Njudungarna VETLANDA | – | – |
3. | Valsarna HAGFORS | – | – |
4. | Lejonen GISLAVED B | – | – |
5. | Ornarna MARIESTAD | – | – |
6. | Griparna NYKOEPING | – | – |
7. | Solkatterna KARLSTAD | – | – |
1. | Rospiggarna HALLSTAVIK B | – | – |
2. | Dackarna MALILLA B | – | – |
3. | Vikingarna OREBRO | – | – |
4. | Smederna ESKILSTUNA B | – | – |
1. | ESBJERG Vikings | 2 | 4 |
2. | GRINDSTED Speedway Klub | 1 | 2 |
3. | HOLSTED Tigers | 1 | 2 |
4. | Team FJELSTED | 1 | 2 |
5. | Sonderjylland Elite VOJENS | 4 | 0 |
6. | SLANGERUP Speedway | 1 | 0 |
7. | Region Varde OUTRUP | – | – |
1. | HOLSTED Tigers B | – | – |
2. | HOLSTEBRO Speedway | – | – |
3. | BROVST Speedway Klub | – | – |
4. | VOJENS Speedway Klub B | – | – |
5. | Team FJELSTED B | – | – |
6. | ESBJERG Vikings B | – | – |
7. | SLANGERUP Speedway B | – | – |
8. | MUNKEBO Scorpions | – | – |
1. | ESBJERG Vikings C | – | – |
2. | HOLSTED Tigers C | – | – |
3. | HOLSTEBRO Speedway Klub B | – | – |
4. | BROVST Speedway Klub B | – | – |
5. | Region Varde OUTRUP B | – | – |
6. | KRONJYLLANDS Speedway Klub | – | – |
1. | Zlata Prilba PARDUBICE | 1 | 4 |
2. | Speedway Club ZARNOVICA (SVK) | 1 | 3 |
3. | AK SLANY | 1 | 2 |
4. | AK Marketa PRAGA | 1 | 1 |
1.. | AK PD PLZEN | – | – |
2. | Profil Team KOPRIVNICE | – | – |
3. | AK Marketa PRAGA B | – | – |
4. | Speedway DIVISOV | – | – |
5. | Zlata Prilba PARDUBICE B | – | – |
1. | GUSTROW Torros | – | – |
2. | MC Nordstern STRALSUND | – | – |
1. | MSC CLOPPENBURG Fighters | 1 | 3 |
2. | MSC OLCHING | 1 | 2 |
3. | DMV White Tigers DIEDENBERGEN | 1 | 1 |
4. | MSC Wolfe WITTSTOCK | 1 | 0 |
1. | MC MEISSEN Hornets | 1 | 3 |
2. | Emsland Speedway Team DOHREN | 1 | 2 |
3. | MSC MOORWINKELSDAMM | 1 | 1 |
4. | MC Bergring TETEROW | 1 | 0 |
5. | Speedway Team WOLFSLAKE | – | – |
6. | MSC BROKSTEDT | – | – |
7. | GUSTROW Torros B | – | – |
1. | MC MORIZES | 2 | 5 |
2. | MC MIRAMONT DE GUYENNE | 2 | 3 |
3. | MCR LA REOLE | 2 | 2 |
4. | MC MARMANDE | 2 | 2 |
1. | ELGANE MK | – | – |
2. | NMK KRISTIANSAND | – | – |
3. | OSLO MK | – | – |
4. | Grenland Speedway SKIEN | – | – |
5. | MJOSA SK | – | – |
6. | NMK DRAMMEN | – | – |
1. | Ankkurit VARKAUS | – | – |
2. | Wasamat TAMPERE | – | – |
3. | Kotkat SEINAJOKI | – | – |
1. | Ankkurit VARKAUS | – | – |
2. | Kotkat SEINAJOKI | – | – |
3. | Paholaiset PORI | – | – |
4. | Ampiaiset KUUSANKOSKI | – | – |
5. | Royals FORSSA | – | – |
6. | Salamat TAMPERE | – | – |