Tylko-Żużel.pl

Strona dla prawdziwych fanów czarnego sportu

PODSUMOWANIA WEEKENDÓW Raporty

1 RUNDA POLSKICH LIG 2022

Oto rozkład długo wyczekiwanej INAUGURACJI LIG POLSKICH 2022! WYNIKI 1 RUNDY:

08.04 piątek

PGE Ekstraliga 1 RUNDA

-Zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa VS FOGO Unia Leszno  | START 18:00 | TV

Składy:

FOGO Unia Leszno: 46
1. Jason Doyle – 11 (3,2,1,3,2)
2. Janusz Kołodziej – 10+1 (3,1*,3,3,0)
3. David Bellego – 7+2 (1,1*,3,2*,0)
4. Jaimon Lidsey – 4+1 (0,2,2*,0)
5. Piotr Pawlicki – 8 (0,1,2,3,2)
6. Hubert Jabłoński – 6+1 (2,3,1*)
7. Antoni Mencel – 0 (0,0,0)
8. Maksym Borowiak – ns

Zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa: 44
9. Leon Madsen – 15 (2 ,3,2,2,3,3)
10. Bartosz Smektała – 4+1 (2,2*,0,0,-)
11. Kacper Woryna – 10 (u,3,3,2,1,1)
12. Jonas Jeppesen – 1+1 (1*,0,-,-,-)
13. Fredrik Lindgren – 6 (2,3,0,1)
14. Mateusz Świdnicki – 4+2 (1,1*,1,1*)
15. Jakub Miśkowiak – 4+1 (3,0,0,1*)
16. Kajetan Kupiec – ns

 

 

-Moje Bermudy Stal Gorzów VS Motor Lublin | START 20:30 | TV

Składy:

Motor Lublin: 46 
1. Mikkel Michelsen – 14 (1,3,1,3,3,3)
2. Maksym Drabik – 7+1 (0,2*,0,2,3)
3. Jarosław Hampel – 6 (0,1,3,1,1,w)
4. Mateusz Tudzież – NS
5. ZZ
6. Wiktor Lampart – 5+1 (2*,2,1)
7. Mateusz Cierniak – 6+2 (3,2*,0,1*)
8. Dominik Kubera – 8+1 (1*,1,3,3,w,0)

Moje Bermudy Stal Gorzów: 44
9. Szymon Woźniak – 6+2 (2*,1,2*,1)
10. Anders Thomsen – 8 (3,0,3,0,2)
11. Martin Vaculik – 9 (3,0,2,3,1)
12. Patrick Hansen – 7+2 (2*,2,0,2,1*)
13. Bartosz Zmarzlik – 9+1 (3,0,2*,2,2)
14. Oliwier Ralcewicz – 0 (0,0,-)
15. Mateusz Bartkowiak – 5 (1,1,3,0)
16. Wiktor Jasiński – NS

 

————————————–

09.04 sobota

2 LIGA 1 RUNDA

-Unia Tarnów VS SpecHouse PSŻ Poznań | START 16:00

Składy:

Spec House PSŻ Poznań: 44
1. Kacper Gomólski – 12 (2,1,1,2,3,3)
2. Kevin Fajfer – 4+1 (1*,3,0,-,-)
3. Rune Holta – 3+1 (d,2,1*,0,-)
4. Robert Chmiel – 4+1 (2*,0,2,0)
5. Jonas Seifert-Salk – 4 (2,0,1,1,-)
6. Francis Gusts – 15+1 (3,3,3,3,1,2*)
7. Kacper Grzelak – 2 (w,2,0)

Unia Tarnów: 46

9. Peter Ljung – 10 (3,1,3,1,2)
10. Oskar Bober – 8+2 (1,3,2*,2*,d)
11. Tero Aarnio – 6 (1,1,2,2)
12. Patryk Rolnicki – 10 (3,3,0,3,1)
13. Troy Batchelor – 8 (0,2,3,3,0)
14. Piotr Świercz – 1 (1,w,0)
15. Kajetan Kupiec – 3+1 (2,0,1*)

 

eWinner 1 Liga 1 RUNDA

 

-Zdunek Wybrzeże Gdańsk VS Cellfast Wilki Krosno | START 16:30 | TV

Składy:

Cellfast Wilki Krosno: 51
1. Tobiasz Musielak – 12+1 (3,3,2,3,1*)
2. Mateusz Szczepaniak – 7+1 (2*,1,w,3,1)
3. Vaclav Milik – 9 (1,2,2,1,3)
4. Rafał Karczmarz – 0 (0,0,-,-)
5. Andrzej Lebiediew – 12+1 (3,2,2*,3,2)
6. Franciszek Karczewski – 7 (3,1,3,0)
7. Krzysztof Sadurski – 3+1 (2*,0,1)
8. Marko Lewiszyn – 1+1 (1*)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 39
9. Rasmus Jensen – 3+1 (d,1,1,1*,0)
10. Jakub Jamróg – 11 (3,3,3,2,0)
11. Wiktor Trofimow jr – 11 (2,3,1,2,3)
12. Thomas Joergensen – 1 (1,t,-,-)
13. Adrian Gała – 9 (w,2,3,2,0,2)
14. Kamil Marciniec – 3+1 (0,2*,1,0,0)
15. Marcel Krzykowski – 1 (1,0,-)
16. Piotr Gryszpiński – 0 (0)

 

————————————–

10.04 niedziela

eWinner 1 LIGA 1 RUNDA

-Stelmet Falubaz Zielona Góra VS Aforti Start Gniezno | START 14:00 | TV

Składy:

Stelmet Falubaz Zielona Góra: 45
9. Jan Kvech – 6+1 (0,2,1*,3,0)
10. Krzysztof Buczkowski – 10+1 (3,1*,2,1,3)
11. Rohan Tungate – 11 (2,2,2,3,2)
12. Piotr Protasiewicz – 2+1 (t,0,-,2*)
13. Max Fricke – 9+1 (2,3,3,0,1*)
14. Fabian Ragus – 2 (1,1,d)
15. Dawid Rempała – 5 (3,0,1,1)
16. Damian Pawliczak – 0 (w)

Aforti Start Gniezno: 45
1. Antonio Lindbaeck – 6 (1,2,0,1,2)
2. Ernest Koza – 7+1 (1,0,3,2,1*)
3. Oskar Fajfer – 14 (3,3,2,3,3)
4. Szymon Szlauderbach – 2 (t,1,1,0)
5. Michael Jepsen Jensen – 11+1 (3,3,3,2*,0)
6. Marcel Studziński – 5 (2,2,1)
7. Mikołaj Czapla – 0 (0,0,0,0)
8. Philip Hellstroem-Baengs – ns

 

 

PGE Ekstraliga 1 RUNDA

-Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski VS ZOOleszcz GKM Grudziądz | START 16:30 | TV

Składy:

ZOOleszcz GKM Grudziądz: 55
1. Nicki Pedersen – 15+1 (3,2*,3,1,3,3)
2. Krzysztof Kasprzak – 10+3 (1*,3,2*,2,2*)
3. Frederik Jakobsen – 3+2 (2*,0,1*,-,-)
4. Przemysław Pawlicki – 15 (3,3,2,3,3,1)
5. ZZ
6. Kacper Pludra – 3 (3,0,0)
7. Kacper Łobodziński – 2+1 (1,0,1*)
8. Norbert Krakowiak – 7 (2,2,0,3)

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski: 35
9. Oliver Berntzon – 2 (w,1,1,-,0)
10. Tomasz Gapiński – 6+1 (2,3,0,1*,0)
11. Grzegorz Walasek – 3+2 (1,1*,1*,-)
12. Matias Nielsen – 7 (0,2,2,2,1)
13. Chris Holder – 14 (3,1,3,3,2,2)
14. Jakub Krawczyk – 1+1 (w,1*,0)
15. Sebastian Szostak – 2 (2,0,0)
16. Tim Soerensen – 0 (0)

 

 

-Betard Sparta Wrocław VS For Nature Solutions Apator Toruń | START 19:15 | TV

Składy:

For Nature Solutions Apator Toruń: 31
1. Jack Holder – 3 (0,3,0,0,w,0)
2. Paweł Przedpełski – 9 (2,2,0,1,3,1)
3. Robert Lambert – 10 (1,3,2,2,2,0)
4. zastępstwo zawodnika
5. Patryk Dudek – 8+2 (0,2*,2,1,1*,2)
6. Krzysztof Lewandowski – 0 (0,0,-)
7. Denis Zieliński – 1 (1,0,0,0)
8. Karol Żupiński – NS

Betard Sparta Wrocław: 59
9. ZZ
10. Daniel Bewley – 13+1 (2*,2,3,3,0,3)
11. Tai Woffinden – 14+1 (3,1,2*,3,2,3)
12. Gleb Czugunow – 6+1 (1,0,1,2*,1,1)
13. Maciej Janowski – 17+1 (3,3,3,3,3,2*)
14. Michał Curzytek – 4+2 (2*,1*,1)
15. Bartłomiej Kowalski – 5+1 (3,1,1*)
16. Mateusz Panicz – NS

 

————————————–

11.04 poniedziałek 

eWinner 1 LIGA 1 RUNDA

-Trans MF Landshut Devils VS Abramczyk Polonia Bydgoszcz | START 18:00

Składy:

Abramczyk Polonia Bydgoszcz: 43
1. Kenneth Bjerre – 8+1 (2,1*,3,w,2)
2. Daniel Jeleniewski – 8+1 (3,2,1,1,1*)
3. Matej Zagar – 7+1 (1*,3,2,1,0)
4. Oleg Michailovs – 1 (w,0,-,1)
5. Adrian Miedziński – 11 (1,1,3,3,3)
6. Wiktor Przyjemski – 7+1 (3,2,1*,1)
7. Przemysław Konieczny – 1 (1,0,0)

Trans MF Landshut Devils: 47
9. Kai Huckenbeck – 12+1 (3,3,2,2*,2)
10. Martin Smolinski – 5+1 (3,2*,d,-)
11. Erik Riss – 5+2 (0,1*,2,2*,0)
12. Mads Hansen – 10 (2,2,0,3,3)
13. Dimitri Berge – 9+1 (0,3,3,2,1*)
14. Erik Bachhuber – 1 (0,1,0)
15. Norick Bloedorn – 5 (2,0,3,0)

 

 

————————————–

-Orzeł Łódź VS ROW Rybnik | MECZ PRZEŁOŻONY 

Składy:

ROW Rybnik:
1.Patryk Wojdyło
2.Krystian Pieszczek
3.Grzegorz Zengota
4.Andreas Lyager
5.zastępstwo zawodnika
6.Lech Chlebowski
7.Paweł Trześniewski

Orzeł Łódź:
9.Brady Kurtz
10.Luke Becker
11.Niels Kristian Iversen
12.Marcin Nowak
13.Norbert Kościuch
14.Mateusz Dul
15.Aleksander Grygolec

————————————–

-Texom Stal Rzeszów VS OK Bedmet Kolejarz Opole | MECZ PRZEŁOŻONY 

Składy:

OK Bedmet Kolejarz Opole:
1. Pontus Aspgren
2. Zastępstwo zawodnika
3. Oskar Polis
4. Adrian Cyfer
5. Jacob Thorssell
6. Esben Hjerrild
7. Jakub Poczta

Texom Stal Rzeszów:
9. Hubert Łęgowik
10. Paweł Miesiąc
11. Kevin Woelbert
12. Eduard Krcmar
13. Dawid Lampart
14. Gustav Grahn
15. Mateusz Majcher

 

-Budmax Stal Polonia Piła VS Metalika Recycling Kolejarz Rawicz | MECZ PRZEŁOŻONY

 

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko-Żużel.pl