Tylko-Żużel.pl

Strona dla prawdziwych fanów czarnego sportu

Raporty

TRANSFERY 2023 – PGE EKSTRALIGA, EWINNER 1 LIGA, 2 LIGA!!!

Za nami OKNO TRANSFEROWE na sezon 2023!!! Zapraszam do podsumowania składów na rok 2023 wszystkich klubów z wszystkich 3 Polskich Lig.


-MOTOR LUBLIN
Bartosz Zmarzlik
Jarosław Hampel
Paweł Miesiąc (warszawski)
Dominik Kubera (U24)
Wiktor Trofimov (U24) (warszawski)
Fredrik Lindgren
Jack Holder
Fraser Bowes (U24) (R23)
Mateusz Cierniak (junior)
Bartosz Bańbor (junior)
Jan Rachubik (junior)
Jan Młynarski (junior)
Bartosz Jaworski (junior)
Dominik Tyman (junior)
MANAGER: JACEK ZIÓŁKOWSKI

 

-MOJE BERMUDY STAL GORZÓW
Szymon Woźniak
Oskar Fajfer
Wiktor Jasiński (U24) (R23)
Martin Vaculik
Anders Thomsen
Timi Salonen (U24) (R23)
Oskar Paluch (junior)
Mateusz Bartkowiak (junior)
Oskar Hurysz (junior)
Jakub Stojanowski (junior)
MANAGER: STANISŁAW CHOMSKI

 

-ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA
Kacper Woryna
Maksym Drabik
Jakub Miśkowiak (U24) (R23)
Leon Madsen
Mikkel Michelsen
Franciszek Karczewski (junior)
Kajetan Kupiec (junior)
Szymon Wolski (junior)
Szymon Ludwiczak (junior)
Kacper Halkiewicz (junior)
Kamil Król (junior)
Bartosz Śmigielski (junior)
MANAGER: LECH KĘDZIORA

 

-FOR NATURE SOLUTIONS APATOR TORUŃ
Patryk Dudek
Paweł Przedpełski
Wiktor Lampart (U24) (R23)
Robert Lambert
E.S
Matej Zagar (warszawski)
Krzysztof Lewandowski (junior)
Mateusz Affelt (junior)
Kacper Czajkowski (junior)
Pascal Krajewski (junior)
Kacper Makowski (junior)
Oskar Rumiński (junior)
MANAGER: ROBERT SAWINA

 

-BETARD SPARTA WROCŁAW
Maciej Janowski
Piotr Pawlicki
Tai Woffinden
A.L
Daniel Bewley (U24)
Francis Gusts (U24) (R23)
Bartłomiej Kowalski (junior)
Mateusz Panicz (junior)
Michał Curzytek (junior)
Bartosz Curzytek (junior)
Kacper Andrzejewski (junior)
Dawid Rybak (junior)
Jakub Wiatrowski (junior)
MANAGER: DARIUSZ ŚLEDŹ

 

-FOGO UNIA LESZNO
Janusz Kołodziej
Bartosz Smektała
Grzegorz Zengota
Chris Holder
Jaimon Lidsey (U24)
James Pearson (U24) (R23)
Damian Ratajczak (junior)
Maksym Borowiak (junior)
Hubert Jabłoński (junior)
Tobiasz Musielak (junior)
Hubert Ścibak (junior)
MANAGER: PIOTR BARON

 

-ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ
Mateusz Szczepaniak
Norbert Kościuch (warszawski)
Norbert Krakowiak (U24)
Gleb Chugunov (U24)
Nicki Pedersen
Max Fricke
Frederik Jakobsen
W.T
Kacper Pludra (junior)
Kacper Łobodziński (junior)
Seweryn Orgacki (junior)
Wiktor Rafalski (junior)
Kacper Warduliński (junior)
Oliwier Kaźmierski (junior)
Jan Przanowski (junior)
Kevin Małkiewicz (junior)
MANAGER: JANUSZ ŚLĄCZKA

 

-CELLFAST WILKI KROSNO
Krzysztof Kasprzak
Mateusz Świdnicki (U24) (R23)
Andrej Lebedevs
Vaclav Milik
Jason Doyle
Marko Levishyn (U24) (R23)
Krzysztof Sadurski (junior)
Denis Zieliński (junior)
Szymon Bańdur (junior)
Kacper Szopa (junior)
Patryk Nater (junior)
Miłosz Grygolec (junior)
MANAGER: IRENEUSZ KWIECIŃSKI

 

 

 



-ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW
Grzegorz Walasek
Tobiasz Musielak
Oliver Berntzon
Victor Palovaara
Matias Nielsen (U24)
Sebastian Szostak (junior)
Jakub Krawczyk (junior)
Kacper Grzelak (junior)
Jakub Poczta (junior)
Filip Seniuk (junior)
MANAGER: MARIUSZ STASZEWSKI

 

-STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA
Krzysztof Buczkowski
Przemysław Pawlicki
Rohan Tungate
Rasmus Jensen
Luke Becker (U24)
Dawid Rempała (junior)
Fabian Ragus (junior)
Filip Frącewicz (junior)
Kacper Rychliński (junior)
MANAGER: TOMASZ SZYMANKIEWICZ

 

-ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ
Daniel Jeleniewski
Adrian Miedziński (warszawski)
Szymon Szlauderbach (U24) (R23)
Kenneth Bjerre
David Bellego
Andreas Lyager
Benjamin Basso (U24) (R23)
Oleg Mihailovs (U24)
Wiktor Przyjemski (junior)
Olivier Buszkiewicz (junior)
Bartosz Głogowski (junior)
Bartosz Nowak (junior)
MANAGER: JACEK WOŹNIAK

 

-H.SKRZYDLEWSKA ORZEŁ ŁÓDŹ
Tomasz Gapiński
Jakub Jamróg
Mateusz Tonder (U24)
Niels K.Iversen
Timo Lahti
Tom Brennan (U24) (R23)
Mateusz Dul (junior)
Aleksander Grygolec (junior)
Jakub Sroka (junior)
MANAGER: MAREK CIEŚLAK

 

-TRANS MF AC LANDSHUT DEVILS
Kai Huckenbeck
Martin Smolinski
Erik Riss
Lukas Baumann (U24) (R23)
Sandro Wassermann (U24)
Marius Hillebrand (U24)
Dimitri Berge
Kim Nilsson
Norick Bloedorn (junior)
Erik Bachhuber (junior)
MANAGER: SŁAWOMIR KRYJOM

 

-ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
Daniel Kaczmarek
Michael Jepsen Jensen
Nicolai Klindt
Mads Hansen (U24) (R23)
Keynan Rew (U24) (R23)
Mateusz Łopuski (junior)
Miłosz Wysocki (junior)
Jakub Kowalski (junior)
MANAGER: ERYK JÓŹWIAK

 

-ROW RYBNIK
Krystian Pieszczek
Patryk Wojdyło (U24)
Brady Kurtz
Patrick Hansen
Jan Kvech (U24) (R23)
Leon Flint (U24) (R23)
Paweł Trześniewski (junior)
Kacper Tkocz (junior)
Antoni Mencel (junior)
Lech Chlebowski (junior)
Seweryn Grabarczyk (junior)
Kamil Winkler (junior)
MANAGER: ANTONI SKUPIEŃ

 

-SPECHOUSE PSŻ POZNAŃ
Adrian Gała
Adrian Cyfer
Kevin Fajfer
Aleksandr Loktaev
Antonio Lindbaeck
Jonas Seifert-Salk (U24) (R23)
Emil Breum (U24) (R23)
Kacper Teska (junior)
Karol Żupiński (junior)
Kacper M.Grzelak (junior)
Jakub Martyniak (junior)
MANAGER: TOMASZ BAJERSKI

 

 

 



-AFORTI START GNIEZNO
Kacper Gomólski
Zbigniew Suchecki
Hubert Łęgowik
Sam Masters
Josh Pickering
Tim Soerensen (U24) (R23)
Jesper Knudsen (junior)
Mikołaj Czapla (junior)
Szymon Szwacher (junior)
Patryk Budniak (junior)
Jędrzej Chmura (junior)
Adrian Saks (junior)
MANAGER: ADAM SKÓRNICKI

 

-OK BEDMET KOLEJARZ OPOLE
Oskar Polis
Robert Chmiel
Rune Holta (warszawski)
A.K
Adam Ellis
Mathias Thoernblom
Esben Hjerrild (junior)
Nicolai Heiselberg (junior)
Theo Johansson (junior)
Oskar Stępień (junior)
Kacper Linek-Rekus (junior)
Jakub Fabisz (junior)
MANAGER: MARCIN SEKUŁA

 

-METALIKA RECYCLING KOLEJARZ RAWICZ
Damian Baliński
Damian Dróżdż
Tomasz Orwat (U24)
Nikodem Bartoch (U24)
Ryan Douglas
Hans Andersen
Michele Castagna
Steven Goret (U24) (R23)
Błażej Wypior (junior)
Franciszek Majewski (junior)
Kacper Klimek (junior)
MANAGER: MACIEJ JĄDER

 

-OPTIBET LOKOMOTIV DAUGAVPILS
Jevgienij Kostigovs
Kjastas Poudzuks
Daniil Kolodinski (U24) (R23)
Nick Morris
Steve Worrall
Sam Jensen
Justin Sedgmen (warszawski)
Kevin Juhl Pedersen (U24) (R23)
Gustav Grahn (junior)
Ernest Matjuszonoks (junior)
Ricards Ansviesulis (junior)
Artiom Juhno (junior)
Nikita Kaulins (junior)
Maris Strelcovs (junior)
Wadim Antonevicius (junior)
MANAGER: NIKOLAI KOKINS

 

-TEXOM STAL RZESZÓW
Marcin Nowak
Rafał Karczmarz (U24)
Mateusz Tudzież (U24) (R23)
Kevin Woelbert
Eduard Krcmar
Peter Kildemand
Jacob Thorssell
Jonas Jeppesen
Anze Grmek (junior)
Philip Hellstroem-Baengs (junior)
Anders Rowe (junior)
Rune Thorst (junior)
Mateusz Majcher (junior)
Konrad Mikłoś (junior)
Nikodem Chorzępa (junior)
MANAGER: PAWEŁ PISKORZ

 

-UNIA TARNÓW
Ernest Koza
Patryk Rolnicki
Oskar Bober
Piotr Pióro (U24)
Kenneth Hansen
Rene Bach
Matic Ivacic
Richard Lawson
Tero Aarnio (warszawski)
William Drejer (junior)
Daniel Klima (junior)
Piotr Świercz (junior)
Mateusz Gzyl (junior)
Jan Heleniak (junior)
Paweł Pikul (junior)
MANAGER: STANISŁAW BURZA

 

-KS POLONIA PIŁA
Artur Mroczka
Marcin Jędrzejewski
Piotr Gryszpiński (U24) (R23)
Michael Palm Toft
Daniel Henderson
Jonas Knudsen (U24) (R23)
Daniel Gilkes (junior)
Marcin Ogrodnik (junior)
MANAGER: RYSZARD DOŁOMISIEWICZ

 

 

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko-Żużel.pl