Tylko-Żużel.pl

Strona dla prawdziwych fanów czarnego sportu

PODSUMOWANIA WEEKENDÓW Raporty

SĄDNY WEEKEND – 07-09 LIPCA 2023!

KTO SPADNIE Z EKSTRALIGI I 1 LIGI??? 


7 LIPIEC 2023 (PIĄTEK)

PGE EKSTRALIGA | 12 RUNDA

Cellfast Wilki KROSNO vs Platinum Motor LUBLIN | 18:00 | 8 000 widzów

Cellfast Wilki KROSNO: 28 (62)
9. Vaclav Milik – 5+1 (0,0,2,d,1*,2)
10. Mateusz Świdnicki – 0 (0)
11. Andrej Lebedevs – (2,1,2,2,2,w)
12. Lars Skupień – 0 (0)
13. Jason Doyle – 9 (1,1,1,2,2,2)
14. Krzysztof Sadurski – 3+1 (1,1,1*,0)
15. Denis Zieliński – 1+1 (0,0,1*)
16. Piotr Świercz – 1+1 (0,0,1*)

Platinum Motor LUBLIN: 62 (118)
1. Jarosław Hampel – 5 (1,3,1,0)
2. Dominik Kubera – 14+1 (3,2*,3,3,3)
3. Fredrik Lindgren – 11+1 (3,2*,3,3)
4. Jack Holder – 10+2 (2*,3,2*,3)
5. Bartosz Zmarzlik – 8+1 (2*,3,3)
6. Mateusz Cierniak – 8+1 (2*,3,1,1,1)
7. Kacper Grzelak – 3 (3,0,0)
8. Bartosz Bańbor – 3 (0,3)

1. (69,83) Lindgren, Lebedevs, Hampel, Milik – 2:4
2. (70,65) Grzelak, Cierniak, Sadurski, Zieliński – 1:5 – (3:9)
3. (69,76) Kubera, Zmarzlik, Doyle, Skupień – 1:5 – (4:14)
4. (69,43) Cierniak, Holder, Sadurski, Świdnicki – 1:5 – (5:19)
5. (68,93) Holder, Lindgren, Lebedevs, Milik – 1:5 – (6:24)
6. (68,94) Hampel, Kubera, Doyle, Zieliński – 1:5 – (7:29)
7. (69,45) Zmarzlik, Milik, Sadurski, Grzelak – 3:3 – (10:32)
8. (70,32) Lindgren, Holder, Doyle, Sadurski – 1:5 – (11:37)
9. (69,92) Kubera, Lebedevs, Hampel, Milik (d) – 2:4 – (13:41)
10. (69,83) Zmarzlik, Lebedevs, Cierniak, Świercz – 2:4 – (15:45)
11. (70,36) Holder, Doyle, Milik, Hampel – 3:3 – (18:48)
12. (69,75) Kubera, Lebedevs, Zieliński, Bańbor – 3:3 – (21:51)
13. (70,35) Lindgren, Doyle, Cierniak, Świercz – 2:4 – (23:55)
14. (72,36) Bańbor, Milik, Świercz, Grzelak – 3:3 – (26:58)
15. (70,41) Kubera, Doyle, Cierniak, Lebedevs (w) – 2:4 – (28:62)

 

 

 

PGE EKSTRALIGA | 12 RUNDA

FOGO Unia LESZNO vs ZOOleszcz GKM GRUDZIĄDZ | 20:30 | 12 000 widzów

FOGO Unia LESZNO: 55 (105)
9. Bartosz Smektała – 7+1 (3,2*,0,2)
10. Janusz Kołodziej – 13 (3,3,3,1,3)
11. Chris Holder – 9+1 (0,1*,2,3,3)
12. Jaimon Lidsey – 8+1 (3,2,1,1*,1)
13. Grzegorz Zengota – 10+1 (2*,2,3,3)
14. Antoni Mencel – 5+2 (2*,2*,1,0)
15. Damian Ratajczak – 3 (3,0,0)
16. Hubert Jabłoński – NS

ZOOleszcz GKM GRUDZIĄDZ: 35 (75)
1. Max Fricke – 8+1 (1*,3,2,0,0,2)
2. Chugunov – 7+1 (1,1,1*,2,2)
3. Tarasenko – 13+1 (2,3,2,3,2,1*)
4. Frederik Jakobsen – 1 (1,0,0)
5. Nicki Pedersen – 1 (d,1,d,d)
6. Kacper Pludra – 4+1 (0,0,3,1*)
7. Kacper Łobodziński – 1 (1,0)
8. Wiktor Rafalski – NS

1. (61,44) Smektała, Tarasienko, Fricke, Holder – 3:3
2. (61,75) Ratajczak, Mencel, Łobodziński, Pludra – 5:1 – (8:4)
3. (60,82) Lidsey, Zengota, Czugunow, Pedersen (d) – 5:1 – (13:5)
4. (61,28) Kołodziej, Mencel, Jakobsen, Pludra – 5:1 – (18:6)
5. (61,76) Tarasienko, Lidsey, Holder, Jakobsen – 3:3 – (21:9)
6. (61,27) Fricke, Zengota, Czugunow, Ratajczak – 2:4 – (23:13)
7. (61,31) Kołodziej, Smektała, Pedersen, Łobodziński – 5:1 – (28:14)
8. (61,72) Zengota, Tarasienko, Mencel, Jakobsen – 4:2 – (32:16)
9. (61,04) Kołodziej, Fricke, Czugunow, Smektała – 3:3 – (35:19)
10. (61,92) Pludra, Holder, Lidsey, Pedersen (d) – 3:3 – (38:22)
11. (62,19) Tarasienko, Smektała, Lidsey, Fricke – 3:3 – (41:25)
12. (61,51) Holder, Czugunow, Pludra, Ratajczak – 3:3 – (44:28)
13. (61,27) Zengota, Tarasienko, Kołodziej, Fricke – 4:2 – (48:30)
14. (62,58) Holder, Czugunow, Lidsey, Pedersen (d) – 4:2 – (52:32)
15. (61,58) Kołodziej, Fricke, Tarasienko, Mencel – 3:3 – (55:35)

 

 

 


8 LIPIEC 2023 (SOBOTA)

2 LIGA | 10 RUNDA 

TEXOM Stal RZESZÓW vs Ultrapur Start GNIEZNO | 14:00 | 4 000 widzów

TEXOM Stal RZESZÓW: 46 (92)
9. Marcin Nowak – 11+1 (3,2,1*,3,2)
10. Peter Kildemand – 7+2 (3,1*,2,1*,d)
11. Rafał Karczmarz – 4 (0,d,2,2)
12. Krystian Pieszczek – 9 (3,3,w,d,3)
13. Jacob Thorssell – 10+1 (1,3,3,2,1*)
14. Philip Hellstroem-Baengs – 5+1 (3,2*,0)
15. Mateusz Majcher – 0 (0,0)
16. Bartosz Curzytek – 0 (0)

Ultrapur Start GNIEZNO: 43 (87)
1. Sam Masters – 10+1 (1*,2,2,3,2,0)
2. Hubert Łęgowik – 1+1 (0,1*)
3. Josh Pickering – 6+1 (2,2,1*,0,1)
4. Kacper Gomólski – 2 (1,1)
5. Tim Soerensen – 14 (2,3,0,3,3,3)
6. Mikołaj Czapla – 2 (2,0,w)
7. Casper Henriksson – 6+1 (1*,0,3,2)
8. Jesper Knudsen – 2 (1,1)

1. (67,48) Nowak, Pickering, Masters, Karczmarz – 3:3
2. (67,97) Hellstroem-Baengs, Czapla, Henriksson, Majcher – 3:3 – (6:6)
3. (68,74) Pieszczek, Soerensen, Thorssell, Łęgowik – 4:2 – (10:8)
4. (68,02) Kildemand, Hellstroem-Baengs, Gomólski, Czapla – 5:1 – (15:9)
5. (67,64) Pieszczek, Pickering, Gomólski, Karczmarz (d) – 3:3 – (18:12)
6. (67,54) Thorssell, Masters, Łęgowik, Majcher – 3:3 – (21:15)
7. (66,76) Soerensen, Nowak, Kildemand, Henriksson – 3:3 – (24:18)
8. (67,25) Thorssell, Masters, Pickering, Hellstroem-Baengs – 3:3 – (27:21)
9. (67,77) Masters, Kildemand, Nowak, Soerensen – 3:3 – (30:24)
10. (66,52) Soerensen, Karczmarz, Czapla (w), Pieszczek (w) – 2:3 – (32:27)
11. (67,99) Nowak, Masters, Knudsen, Pieszczek (d) – 3:3 – (35:30)
12. (67,65) Henriksson, Karczmarz, Knudsen, Curzytek – 2:4 – (37:34)
13. (67,30) Soerensen, Thorssell, Kildemand, Pickering – 3:3 – (40:37)
14. (67,57) Pieszczek, Henriksson, Pickering, Kildemand (d) – 3:3 – (43:40)
15. (67,04) Soerensen, Nowak, Thorssell, Masters – 3:3 – (46:43)

 

 

 

1 LIGA | 12 RUNDA

ROW RYBNIK vs Abramczyk Polonia BYDGOSZCZ | 16:30 | 6 000 widzów

ROW RYBNIK: 49 (86)
9. Brady Kurtz – 12+2 (2*,3,3,3,1*)
10. Patryk Wojdyło – 7+1 (3,1,w,2*,1)
11. Matej Zagar – 7 (3,3,0,1)
12. Kamil Winkler – NS
13. Patrick Hansen – 13 (2,3,3,3,2)
14. Paweł Trześniewski – 4+1 (2,2*,0)
15. Kacper Tkocz – 1+1 (1*,0,0)
16. Jan Kvech – 5+1 (1*,1,2,1,0)

Abramczyk Polonia BYDGOSZCZ: 41 (94)
1. Andreas Lyager – 6+2 (1,1*,2,0,2*)
2. Mateusz Szczepaniak – 3 (0,2,1)
3. David Bellego – 0 (0,0)
4. Szymon Szlauderbach – 10 (0,2,2,2,1,3)
5. Kenneth Bjerre – 10+1 (3,2,3,2*,0,0)
6. Wiktor Przyjemski – 11 (3,1,1,3,3)
7. Olivier Buszkiewicz – 0 (0,0)
8. Benjamin Basso – 1+1 (1*)

1. (66,05) Zagar, Kurtz, Lyager, Bellego – 5:1
2. (64,94) Przyjemski, Trześniewski, Tkocz, Buszkiewicz – 3:3 – (8:4)
3. (64,99) Bjerre, Hansen, Kvech, Szczepaniak – 3:3 – (11:7)
4. (64,71) Wojdyło, Trześniewski, Przyjemski, Szlauderbach – 5:1 – (16:8)
5. (65,58) Zagar, Szlauderbach, Kvech, Bellego – 4:2 – (20:10)
6. (64,57) Hansen, Szczepaniak, Lyager, Tkocz – 3:3 – (23:13)
7. (64,82) Kurtz, Bjerre, Wojdyło, Buszkiewicz – 4:2 – (27:15)
8. (64,93) Hansen, Szlauderbach, Basso, Trześniewski – 3:3 – (30:18)
9. (65,02) Kurtz, Lyager, Szczepaniak, Wojdyło (w) – 3:3 – (33:21)
10. (65,57) Bjerre, Kvech, Przyjemski, Zagar – 2:4 – (35:25)
11. (64,62) Kurtz, Szlauderbach, Kvech, Lyager – 4:2 – (39:27)
12. (64,49) Przyjemski, Bjerre, Zagar, Tkocz – 1:5 – (40:32)
13. (64,96) Hansen, Wojdyło, Szlauderbach, Bjerre – 5:1 – (45:33)
14. (65,02) Przyjemski, Lyager, Wojdyło, Kvech – 1:5 – (46:38)
15. (64,87) Szlauderbach, Hansen, Kurtz, Bjerre – 3:3 – (49:41)

 

 

 

1 LIGA | 12 RUNDA

Arged Malesa TŻ Ostrovia OSTRÓW vs Trans MF AC LANDSHUT Devils | 16:30 | 3 000 widzów

Arged Malesa TŻ Ostrovia OSTRÓW: 60 (112)
9. Tobiasz Musielak – 9+1 (2*,2,2,3)
10. Victor Palovaara – 0 (0)
11. Grzegorz Walasek – 13+2 (3,2*,2*,3,3)
12. Matias Nielsen – 10+1 (1,3,3,2*,1)
13. Oliver Berntzon – 8+2 (3,1*,2*,2)
14. Jakub Krawczyk – 12+1 (3,2,3,1*,3)
15. Sebastian Szostak – 6+2 (2*,2,2*,0)
16. Francis Gusts – 2+1 (1*,1)

Trans MF AC LANDSHUT Devils: 30 (68)
1. Kai Huckenbeck – 6 (0,3,3,d)
2. Martin Smolinski – 1 (0,0,1,0)
3. Jonas Jeppesen – 7+1 (1,1,1,3,1*,0)
4. Lukas Baumann – 0 (0,0,0)
5. Dimitri Berge – 9 (2,3,1,1,0,2)
6. Norick Bloedorn – 7 (1,3,0,1,2)
7. Mario Hausl – 0 (0,u)

1. (66,28) Walasek, Musielak, Jeppesen, Huckenbeck – 5:1
2. (66,13) Krawczyk, Szostak, Bloedorn, Hausl – 5:1 – (10:2)
3. (65,31) Berntzon, Berge, Nielsen, Smolinski – 4:2 – (14:4)
4. (65,76) Bloedorn, Krawczyk, Gusts, Baumann – 3:3 – (17:7)
5. (65,25) Nielsen, Walasek, Jeppesen, Baumann – 5:1 – (22:8)
6. (64,91) Huckenbeck, Szostak, Berntzon, Smolinski – 3:3 – (25:11)
7. (65,30) Berge, Musielak, Gusts, Hausl (u) – 3:3 – (28:14)
8. (65,53) Krawczyk, Berntzon, Jeppesen, Baumann – 5:1 – (33:15)
9. (65,90) Huckenbeck, Musielak, Smolinski, Palovaara – 2:4 – (35:19)
10. (66,38) Nielsen, Walasek, Berge, Bloedorn – 5:1 – (40:20)
11. (65,89) Musielak, Nielsen, Berge, Huckenbeck (d) – 5:1 – (45:21)
12. (65,90) Walasek, Szostak, Bloedorn, Smolinski – 5:1 – (50:22)
13. (65,76) Jeppesen, Berntzon, Krawczyk, Berge – 3:3 – (53:25)
14. (66,28) Krawczyk, Bloedorn, Jeppesen, Szostak – 3:3 – (56:28)
15. (65,87) Walasek, Berge, Nielsen, Jeppesen – 4:2 – (60:30)

 

 

 

POLSKA vs RESZTA ŚWIATA | POZNAŃ | 14:00 | 3 000 widzów

POLSKA: 48
9. Dominik Kubera – 9 (0,0,3,3,3)
10. Przemysław Pawlicki – 12 (3,3,1,2,3)
11. Piotr Pawlicki – 7 (1,1,1,1,3)
12. Patryk Dudek – 6+1 (0,0,3,2*,1)
13. Mateusz Cierniak – 2+1 (0,2*,u,w,w)
14. Szymon Woźniak – 12+1 (2,3,2,3,2*)

RESZTA ŚWIATA: 42
1. Jason Doyle – 10+1 (1*,3,3,3,w)
2. Andrej Lebedevs – 8+1 (2,2*,1,1,2)
3. Max Fricke – 5 (3,0,2,0,0)
4. Aleksandr Loktaev – 6+1 (2*,1,d,1,2)
5. Anders Thomsen – 8 (3,2,2,d,1)
6. Jonas Seifert-Salk – 5+1 (1,1*,0,2,1)

1. (65,50) Pawlicki, Lebedevs, Doyle, Kubera – 3:3
2. (64,93) Fricke, Loktaev, Pawlicki, Dudek – 1:5 – (4:8)
3. (64,60) Thomsen, Woźniak, Seifert-Salk, Cierniak – 2:4 – (6:12)
4. (65,32) Doyle, Lebedevs, Pawlicki, Dudek – 1:5 – (7:17)
5. (64,47) Woźniak, Cierniak, Loktaev, Fricke – 5:1 – (12:18)
6. (64,93) Pawlicki, Thomsen, Seifert-Salk, Kubera – 3:3 – (15:21)
7. (65,69) Doyle, Woźniak, Lebedevs, Cierniak (u) – 2:4 – (17:25)
8. (64,63) Kubera, Fricke, Pawlicki, Loktaev (d) – 4:2 – (21:27)
9. (65,10) Dudek, Thomsen, Pawlicki, Seifert-Salk – 4:2 – (25:29)
10. (65,90) Doyle, Pawlicki, Loktaev, Cierniak (w) – 2:4 – (27:33)
11. (64,75) Woźniak, Seifert-Salk, Pawlicki, Fricke – 4:2 – (31:35)
12. (64,63) Kubera, Dudek, Lebedevs, Thomsen (d) – 5:1 – (36:36)
13. (66,12) Pawlicki, Loktaev, Seifert-Salk, Cierniak (w) – 3:3 – (39:39)
14. (65,31) Kubera, Lebedevs, Dudek, Fricke – 4:2 – (43:41)
15. (65,93) Pawlicki, Woźniak, Thomsen, Doyle (w) – 5:1 – (48:42)

 

 

 

FINAŁ IMŚ 85cc | HOLSTED 

1.Villads Pedersen (Dania)  15 pkt(3,3,3,3,3)
2.Elias Jamil (Dania)  13 pkt(2,2,3,3,3)
3.Carlos Gennerich (Niemcy)  12 pkt(3,3,1,3,2)
4.Niklas Bager (Dania) 11 pkt(2,1,2,3,3)
5.Philip Ekfeldt (Dania)  9 pkt(1,3,3,1,1)
6.Niklas Olsen (Dania) 9 pkt(1,3,3,1,1)
7.Cooper Antone (Australia) 8 pkt(2,1,d,2,3)
8.Tyler Haupt (Niemcy) 8 pkt(3,2,1,1,1)
9.Tyr Soederblom (Szwecja) 6 pkt(1,3,w,0,2)
10.Milo Sjoe (Szwecja) 6 pkt(0,0,2,2,2)
11.Harry Lundahl (Szwecja) 6 pkt(w,2,2,2,d)
12.Niko Hatva (Finlandia) 6 pkt(2,2,0,1,1)
13.Charlie Netz (Szwecja)  4 pkt(0,0,2,1,1)
14.Sonny Spurgin (Australia) 3 pkt(0,0,1,0,2)
15.Ruben Jensen (Norwegia) 2 pkt(1,0,1,0,0)
16.Christian Rasmussen (Dania) 1 pkt(1)
17.Emil Jensen (Dania) 1 pkt(1)
18.Damian Andre (Rumunia) 0 pkt(t,w,d,d,w)

 

 

 


9 LIPIEC 2023 (NIEDZIELA)

1 LIGA | 12 RUNDA

H.Skrzydlewska Orzeł ŁÓDŹ vs InvestPlusHouse PSŻ POZNAŃ | 14:00

H.Skrzydlewska Orzeł ŁÓDŹ: (47)
9. Timo Lahti – 10+1 (3,1,2,2,2*)
10. Jakub Jamróg – 8+1 (3,3,1*,1,0)
11. Mateusz Tonder – 3 (0,0,2,1)
12. Rune Holta – 2+1 (0,1,1*)
13. Niels K. Iversen – 13 (3,3,2,3,2)
14. Aleksander Grygolec – 3 (3,0,0)
15. Mateusz Dul – 8 (2,0,3,3)
16. Tom Brennan – 0 (0)

InvestHousePlus PSŻ POZNAŃ: (43)
1. Kevin Fajfer – 4 (2,2,0,0)
2. Karol Żupiński – NS
3. Antonio Lindbaeck – 4+2 (1*,2*,1,0,w)
4. Norbert Krakowiak – 12 (2,3,3,3,1)
5. Aleksandr Loktaev – 11+1 (1*,2,3,2,3)
6. Oskar Hurysz – 2+1 (w,1*,1)
7. Kacper Teska – 0 (w,0,0)
8. Jonas Seifert-Salk – 9+1 (2,1*,3,2,1)

1. (61,03) Lahti, Fajfer, Lindbaeck, Tonder – 3:3
2. (60,85) Grygolec, Dul, Hurysz (w), Teska (w) – 5:0 – (8:3)
3. (60,93) Iversen, Seifert-Salk, Loktaev, Holta – 3:3 – (11:6)
4. (61,23) Jamróg, Krakowiak, Hurysz, Grygolec – 3:3 – (14:9)
5. (60,26) Krakowiak, Lindbaeck, Holta, Tonder – 1:5 – (15:14)
6. (60,17) Iversen, Fajfer, Seifert-Salk, Dul – 3:3 – (18:17)
7. (61,46) Jamróg, Loktaev, Lahti, Teska – 4:2 – (22:19)
8. (60,73) Krakowiak, Iversen, Lindbaeck, Grygolec – 2:4 – (24:23)
9. (60,55) Seifert-Salk, Lahti, Jamróg, Fajfer – 3:3 – (27:26)
10. (61,23) Loktaev, Tonder, Hurysz, Brennan – 2:4 – (29:30)
11. (60,30) Krakowiak, Lahti, Holta, Fajfer – 3:3 – (32:33)
12. (61,41) Dul, Seifert-Salk, Tonder, Teska – 4:2 – (36:35)
13. (60,93) Iversen, Loktaev, Jamróg, Lindbaeck – 4:2 – (40:37)
14. (61,37) Dul, Lahti, Seifert-Salk, Lindbaeck (w) – 5:1 – (45:38)
15. (61,74) Loktaev, Iversen, Krakowiak, Jamróg – 2:4 – (47:42)

 

 

 

1 LIGA | 12 RUNDA

Enea Falubaz ZIELONA GÓRA vs Zdunek Wybrzeże GDAŃSK | 14:00 | 8 000 widzów

Enea Falubaz ZIELONA GÓRA: 49 (102)
9. Przemysław Pawlicki – 12 (3,3,3,3)
10. Rasmus Jensen – 10+2 (3,2*,2*,0,3)
11. Rohan Tungate – 6+2 (2*,2,1*,0,1)
12. Wiktor Trofimov – 4+1 (1*,0,2,1)
13. Krzysztof Buczkowski – 10+1 (2,1,3,2,2*)
14. Maksym Borowiak – 0 (u,0)
15. Michał Curzytek – 6 (2,3,1)
16. Dawid Rempała – 1 (1,0)

Zdunek Wybrzeże GDAŃSK: 41 (78)
1. Daniel Kaczmarek – 2 (0,2,0)
2. Michael Jepsen Jensen – 1 (0,0,1)
3. Bartosz Tyburski – NS
4. Keynan Rew – 8+1 (2,1,2,2*,1)
5. Nicolai Klindt – 10 (3,w,3,3,1,0)
6. Seweryn Orgacki – 1 (1,0)
7. Miłosz Wysocki – 7 (3,1,0,3,0)
8. Mads Hansen – 12+2 (1,3,1*,2*,3,2)

1. (62,60) Pawlicki, Tungate, Hansen, Kaczmarek – 5:1
2. (62,22) Wysocki, Curzytek, Orgacki, Borowiak (u) – 2:4 – (7:5)
3. (61,72) Klindt, Buczkowski, Trofimov, Jepsen Jensen – 3:3 – (10:8)
4. (61,78) Jensen, Rew, Rempała, Orgacki – 4:2 – (14:10)
5. (61,81) Hansen, Tungate, Rew, Trofimov – 2:4 – (16:14)
6. (62,21) Curzytek, Kaczmarek, Buczkowski, Jepsen Jensen – 4:2 – (20:16)
7. (62,59) Pawlicki, Jensen, Wysocki, Klindt (w) – 5:1 – (25:17)
8. (63,16) Buczkowski, Rew, Hansen, Borowiak – 3:3 – (28:20)
9. (62,38) Pawlicki, Jensen, Jepsen Jensen, Kaczmarek – 5:1 – (33:21)
10. (62,78) Klindt, Trofimov, Tungate, Wysocki – 3:3 – (36:24)
11. (63,10) Klindt, Rew, Trofimov, Rempała – 1:5 – (37:29)
12. (62,44) Wysocki, Hansen, Curzytek, Tungate – 1:5 – (38:34)
13. (63,00) Hansen, Buczkowski, Klindt, Jensen – 2:4 – (40:38)
14. (63,19) Jensen, Hansen, Tungate, Wysocki – 4:2 – (44:40)
15. (63,72) Pawlicki, Buczkowski, Rew, Klindt – 5:1 – (49:41)

 

 

 

2 LIGA | 10 RUNDA

OK Bedmet Kolejarz OPOLE vs Optibet Lokomotiv DAUGAVPILS | 15:00 | 3 000 widzów

OK Bedmet Kolejarz OPOLE: 52 (97)
9. Filip Hjelmland – 4+1 (1*,2,1,0)
10. Adam Ellis – 11+1 (1,1*,3,3,3)
11. Robert Chmiel – 12+2 (2,2*,3,3,2*)
12. Kacper Linek-Rekus – NS
13. Oskar Polis – 10+1 (2,2,1,2*,3)
14. Esben Hjerrild – 5 (2,3,0)
15. Oskar Stępień – 1+1 (1*,0,0)
16. Emil Breum – 9+1 (1*,3,1,3,1)

Optibet Lokomotiv DAUGAVPILS: 38 (83)
1. Jevgienij Kostigovs – 7+1 (3,1,2,1*,0)
2. Danil Kolodinski – 3 (0,3,0)
3. Steve Worrall – 2+1 (0,2*,w)
4. Kjastas Puodzuks – 4 (2,0,2)
5. Nick Morris – 8 (3,3,0,1,1)
6. Ernest Matjuszonoks – 5 (3,u,2,0)
7. Artiom Juhno – 1+1 (0,0,1*)
8. Kevin Juhl Pedersen – 8 (1,3,2,2)

1. (62,10) Kostigovs, Chmiel, Hjelmland, Worrall – 3:3
2. (61,69) Matjuszonoks, Hjerrild, Stępień, Juhno – 3:3 – (6:6)
3. (61,78) Morris, Polis, Breum, Kolodinski – 3:3 – (9:9)
4. (61,85) Hjerrild, Puodzuks, Ellis, Matjuszonoks (u) – 4:2 – (13:11)
5. (61,72) Breum, Chmiel, Pedersen, Puodzuks – 5:1 – (18:12)
6. (61,62) Kolodinski, Polis, Kostigovs, Stępień – 2:4 – (20:16)
7. (61,56) Morris, Hjelmland, Ellis, Juhno – 3:3 – (23:19)
8. (61,19) Pedersen, Worrall, Polis, Hjerrild – 1:5 – (24:24)
9. (61,47) Ellis, Kostigovs, Hjelmland, Kolodinski – 4:2 – (28:26)
10. (62,90) Chmiel, Matjuszonoks, Breum, Morris – 4:2 – (32:28)
11. (62,19) Breum, Puodzuks, Kostigovs, Hjelmland – 3:3 – (35:31)
12. (61,32) Chmiel, Pedersen, Juhno, Stępień – 3:3 – (38:34)
13. (61,53) Ellis, Polis, Morris, Worrall (w) – 5:1 – (43:35)
14. (61,81) Polis, Pedersen, Breum, Matjuszonoks – 4:2 – (47:37)
15. (61,86) Ellis, Chmiel, Morris, Kostigovs – 5:1 – (52:38)

 

 

 

2 LIGA | 10 RUNDA

Grupa Azoty Unia TARNÓW vs Metalika Recycling Kolejarz RAWICZ | 17:00 | 3 000 widzów

Grupa Azoty Unia TARNÓW: 62 (107)
9. Rene Bach – 6+4 (2*,2*,1*,1*)
10. Marko Levishyn – 10 (2,3,2,3,0)
11. Matic Ivacic – 11+2 (3,2*,1,2*,3)
12. Paweł Miesiąc – 10 (3,3,2,2)
13. Ernest Koza – 13+2 (2*,3,3,2*,3)
14. Jan Heleniak – 2+1 (2*,0)
15. Daniel Klima – 9+1 (3,1,3,2*)
16. Mateusz Gzyl – 1 (1)

Metalika Recycling Kolejarz RAWICZ: 28 (73)
1. Kacper Klimek – 0 (d,0)
2. Patryk Nater – 1 (d,0,0,1)
3. Jye Etheridge – 1 (1,0,0,0)
4. Ryan Douglas – 13+1 (3,1,2,3,3,1*)
5. Damian Baliński – 2 (1,1,w)
6. Franciszek Majewski – 9 (1,1,2,0,3,2)
7. Błażej Wypior – 2 (0,0,1,1,0)

1. (70,25) Ivacic, Bach, Etheridge, Klimek (d) – 5:1
2. (70,79) Klima, Heleniak, Majewski, Wypior – 5:1 – (10:2)
3. (70,83) Miesiąc, Koza, Baliński, Nater (d) – 5:1 – (15:3)
4. (71,01) Douglas, Levishyn, Majewski, Heleniak – 2:4 – (17:7)
5. (70,31) Miesiąc, Ivacic, Douglas, Etheridge – 5:1 – (22:8)
6. (71,24) Koza, Majewski, Klima, Nater – 4:2 – (26:10)
7. (71,66) Levishyn, Bach, Baliński, Wypior – 5:1 – (31:11)
8. (70,81) Koza, Douglas, Gzyl, Etheridge – 4:2 – (35:13)
9. (70,80) Douglas, Levishyn, Bach, Majewski – 3:3 – (38:16)
10. (72,26) Majewski, Miesiąc, Ivacic, Baliński (w) – 3:3 – (41:19)
11. (70,87) Douglas, Miesiąc, Bach, Klimek – 3:3 – (44:22)
12. (71,70) Klima, Ivacic, Wypior, Nater – 5:1 – (49:23)
13. (71,22) Levishyn, Koza, Wypior, Etheridge – 5:1 – (54:24)
14. (71,85) Ivacic, Klima, Nater, Wypior – 5:1 – (59:25)
15. (70,86) Koza, Majewski, Douglas, Levishyn – 3:3 – (62:28)

 

 

 

PGE EKSTRALIGA | 12 RUNDA

Betard Sparta WROCŁAW vs For Nature Solutions Apator TORUŃ | 16:30 | 12 000 widzów

Betard Sparta WROCŁAW: 57 (109)
9. Piotr Pawlicki – 7 (2,1,3,1)
10. Daniel Bewley – 12+2 (3,3,2*,3,1*)
11. Laguta – 10 (w,1,3,3,3)
12. Tai Woffinden – 9+1 (1,3,2*,3,d)
13. Maciej Janowski – 12+1 (3,2,3,2*,2)
14. Kacper Andrzejewski – 2+1 (2*,0,0)
15. Bartłomiej Kowalski – 5+1 (3,1*,1)

For Nature Solutions Apator TORUŃ: 33 (71)
1. Patryk Dudek – 14 (3,3,1,2,2,3)
2. Paweł Przedpełski – 0 (0,0,0)
3. Robert Lambert – 7+1 (1,2,1*,1,2)
4. Nicolai Heiselberg – 2+1 (1*,0,0,1)
5. Sajfutdinov – 7 (2,2,2,1,0,0)
6. Krzysztof Lewandowski – 3 (1,2,0,0)
7. Mateusz Affelt – 0 (0,0)
8. Oskar Rumiński – NS

1. (65,77) Dudek, Pawlicki, Lambert, Laguta (w) – 2:4
2. (65,50) Kowalski, Andrzejewski, Lewandowski, Affelt – 5:1 – (7:5)
3. (64,46) Janowski, Sajfutdinov, Woffinden, Przedpełski – 4:2 – (11:7)
4. (64,83) Bewley, Lewandowski, Heiselberg, Andrzejewski – 3:3 – (14:10)
5. (64,64) Woffinden, Lambert, Laguta, Heiselberg – 4:2 – (18:12)
6. (64,26) Dudek, Janowski, Kowalski, Przedpełski – 3:3 – (21:15)
7. (65,10) Bewley, Sajfutdinov, Pawlicki, Affelt – 4:2 – (25:17)
8. (64,97) Janowski, Sajfutdinov, Lambert, Andrzejewski – 3:3 – (28:20)
9. (65,04) Pawlicki, Bewley, Dudek, Przedpełski – 5:1 – (33:21)
10. (64,72) Laguta, Woffinden, Sajfutdinov, Lewandowski – 5:1 – (38:22)
11. (64,77) Woffinden, Dudek, Pawlicki, Heiselberg – 4:2 – (42:24)
12. (64,60) Laguta, Dudek, Kowalski, Lewandowski – 4:2 – (46:26)
13. (64,86) Bewley, Janowski, Lambert, Sajfutdinov – 5:1 – (51:27)
14. (65,47) Laguta, Lambert, Heiselberg, Woffinden (d) – 3:3 – (54:30)
15. (64,44) Dudek, Janowski, Bewley, Sajfutdinov – 3:3 – (57:33)

 

 

 

PGE EKSTRALIGA | 12 RUNDA

ebut.pl Stal GORZÓW vs Tauron Włókniarz CZĘSTOCHOWA | 19:00 | 12 000 widzów

ebut.pl Stal GORZÓW: 51 (96)
9. Szymon Woźniak – 10+1 (2,2,1,3,2*)
10. Oskar Fajfer – 10+1 (3,1*,0,3,3)
11. Martin Vaculik – 12+1 (1*,2,3,3,3)
12. Wiktor Jasiński – 5+1 (3,1*,1,0)
13. Anders Thomsen – 7+2 (2*,2,1,2*,w)
14. Oskar Paluch – 5+1 (3,2*,0)
15. Mateusz Bartkowiak – 2+1 (2*,0,0)
16. Mathias Pollestad – NS 

Tauron Włókniarz CZĘSTOCHOWA: 38 (83)
1. Leon Madsen – 10 (0,3,3,2,2)
2. Maksym Drabik – 5+1 (0,1,2*,2)
3. Kacper Woryna – 10 (3,3,3,0,w,1)
4. Jakub Miśkowiak – 2+1 (1,0,1*)
5. Mikkel Michelsen – 9+1 (1,3,2*,2,1,0)
6. Kajetan Kupiec – 0 (w,0,0)
7. Kacper Halkiewicz – 2+1 (1,0,1*)
8. Franciszek Karczewski – NS

1. (60,25) Woryna, Woźniak, Vaculik, Madsen – 3:3
2. (60,40) Paluch, Bartkowiak, Halkiewicz, Kupiec (w) – 5:1 – (8:4)
3. (60,45) Jasiński, Thomsen, Michelsen, Drabik – 5:1 – (13:5)
4. (60,27) Fajfer, Paluch, Miśkowiak, Kupiec – 5:1 – (18:6)
5. (59,62) Woryna, Vaculik, Jasiński, Miśkowiak – 3:3 – (21:9)
6. (59,19) Madsen, Thomsen, Drabik, Bartkowiak – 2:4 – (23:13)
7. (59,42) Michelsen, Woźniak, Fajfer, Halkiewicz – 3:3 – (26:16)
8. (59,63) Woryna, Michelsen, Thomsen, Paluch – 1:5 – (27:21)
9. (59,52) Madsen, Drabik, Woźniak, Fajfer – 1:5 – (28:26)
10. (59,47) Vaculik, Michelsen, Jasiński, Kupiec – 4:2 – (32:28)
11. (59,72) Woźniak, Madsen, Miśkowiak, Jasiński – 3:3 – (35:31)
12. (59,83) Vaculik, Drabik, Halkiewicz, Bartkowiak – 3:3 – (38:34)
13. (60,52) Fajfer, Thomsen, Michelsen, Woryna – 5:1 – (43:35)
14. (61,86) Fajfer, Madsen, Thomsen (w), Woryna (w) – 3:2 – (46:37)
15. (60,12) Vaculik, Woźniak, Woryna, Michelsen – 5:1 – (51:38)

 

 

 

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko-Żużel.pl