Tylko-Żużel.pl

Strona dla prawdziwych fanów czarnego sportu

PODSUMOWANIA WEEKENDÓW Raporty

MISTRZOWSKI TYDZIEŃ – 12-16 LIPCA 2023 W PIGUŁCE

W POŁOWIE LIPCA CZAS MISTRZOWSKICH ROZSTRZYGNIĘĆ. POWRÓT DO ŚWIĘTOCHŁOWIC.


12 LIPIEC 2023 (ŚRODA)

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚWIATA 250cc SGP3 | 1 PÓŁFINAŁ |VASTERVIK| 12:00

1.Beau Bailey (Australia) 13 pkt(2,3,3,2,3)
2.Cooper Rushen (Wielka Brytania) 13 pkt(3,2,3,2,3)
3.Kacper Mania (Polska) 12 pkt(3,2,1,3,3)
4.Villads Pedersen (Dania) 11 pkt(3,0,3,3,2)
5.Sven Cerjak (Słowenia) 10 pkt(0,3,2,3,2)
6.Filip Bęczkowski (Polska) 10 pkt(2,1,3,2,2)
7.Rasmus Karlsson (Szwecja) 9 pkt(1,3,2,3,w)
8.Leo Klasson (Szwecja) 9 pkt(3,1,2,1,2)
———————————————————————————AWANS DO FINAŁU
9.Patrick Kruse (Dania) 8 pkt(1,2,1,1,3)
10.Damir Filimonovs (Dania) 7 pkt(2,3,2,0,0)
11.Kacper Cymerman (Łotwa) 6 pkt(1,2,0,2,1)
12.Zoltan Lovas (Węgry) 5 pkt(2,1,1,0,1)
13.Nicolas Hohlbein (USA) 3 pkt(0,1,0,1,1)
14.Levin Cording (Niemcy) 2 pkt(0,0,1,1,0)
15.Dominik Hrbek (Czechy) 2 pkt(1,0,0,0,1)
16.Silvar Avi (Estonia) 0 pkt(0,0,0,0,0)
17.Jonny Eriksson (Szwecja) NS
18.Casper Appelgren (Szwecja) NS

1. (61,40) Pedersen, Bęczkowski, Karlsson, Hohlbein
2. (61,60) Rushen, Filimonovs, Cymerman, Cerjak
3. (62,00) Klasson, Lovas, Hrbek, Avi
4. (61,60) Mania, Bailey, Kruse, Cording
5. (62,20) Filimonovs, Kruse, Hohlbein, Avi
6. (61,20) Cerjak, Mania, Klasson, Pedersen
7. (62,00) Karlsson, Cymerman, Lovas, Cording
8. (61,60) Bailey, Rushen, Bęczkowski, Hrbek
9. (61,90) Bailey, Cerjak, Lovas, Hohlbein
10. (61,40) Pedersen, Filimonovs, Cording, Hrbek
11. (61,80) Rushen, Karlsson, Mania, Avi
12. (61,00) Bęczkowski, Klasson, Kruse, Cymerman
13. (62,30) Mania, Cymerman, Hohlbein, Hrbek
14. (61,40) Pedersen, Rushen, Kruse, Lovas
15. (61,80) Karlsson, Bailey, Klasson, Filimonovs
16. (62,20) Cerjak, Bęczkowski, Cording, Avi
17. (62,10) Rushen, Klasson, Hohlbein, Cording
18. (61,70) Bailey, Pedersen, Cymerman, Avi
19. (61,00) Kruse, Cerjak, Hrbek, Karlsson W
20. (61,90) Mania, Bęczkowski, Lovas, Filimonovs

 

 

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚWIATA 250cc SGP3 | 2 PÓŁFINAŁ |VASTERVIK| 19:00

1.Maksymilian Pawełczak (Polska) 14 pkt(2,3,3,3,3)
2.Mikkel Andersen (Dania) 13 pkt(2,2,3,3,3)
3.Mitchel McDiarmid (Australia) 13 pkt(3,2,2,3,3)
4.William Cairns (Wielka Brytania) 12 pkt(3,3,0,3,3)
5.Damian Miller (Polska) 12 pkt(3,3,2,2,2)
6.Alexander Adamson (Australia) 8 pkt(0,2,3,1,2)
7.Otto Raak (Finlandia) 8 pkt(2,1,2,2,1)
8.Alfred Aberg (Szwecja) 8 pkt(1,2,2,1,2)
———————————————————————————AWANS DO FINAŁU
9.Jan Hlacina (Czechy) 7 pkt(3,1,1,0,2)
10.Tilen Bracko (Słowenia) 7 pkt(1,3,1,1,1)
11.Dante Johansson (Szwecja) 6 pkt(t,0,3,2,1)
12.Lester Matthijssen (Holandia) 4 pkt(0,1,1,2,0)
13.Niek Meijerink (Holandia) 4 pkt(2,1,0,0,1)
14.Carl Wynant (Niemcy) 1 pkt(0,0,1,0,0)
15.Carlos Saabas (Estonia) 1 pkt(1,w,0,0,0)
16.Emil Rimcans (Łotwa) 1 pkt(d,d,0,1,0)
17.Adam Carlsson (Szwecja) 1 pkt(1)
18.Albin Sigvardsson (Szwecja) NS

1. (61,40) McDiarmid, Pawełczak, Aberg, Adamson
2. (63,40) Hlacina, Raak, Bracko, Matthijssen
3. (62,20) Miller, Meijerink, Carlsson, Wynant
4. (61,20) Cairns, Andersen, Saabas, Rimcans D
5. (62,10) Miller, Aberg, Matthijssen, Saabas W
6. (61,90) Cairns, McDiarmid, Hlacina, Wynant
7. (60,60) Pawełczak, Andersen, Raak, Johansson
8. (60,60) Bracko, Adamson, Meijerink, Rimcans D
9. (62,10) Johansson, Aberg, Hlacina, Rimcans
10. (60,60) Andersen, McDiarmid, Matthijssen, Meijerink
11. (59,70) Pawełczak, Miller, Bracko, Cairns
12. (62,80) Adamson, Raak, Wynant, Saabas
13. (61,90) Cairns, Raak, Aberg, Meijerink
14. (61,40) McDiarmid, Johansson, Bracko, Saabas
15. (60,90) Pawełczak, Matthijssen, Rimcans, Wynant
16. (60,20) Andersen, Miller, Adamson, Hlacina
17. (61,10) Andersen, Aberg, Bracko, Wynant
18. (61,90) McDiarmid, Miller, Raak, Rimcans
19. (60,30) Pawełczak, Hlacina, Meijerink, Saabas
20. (62,40) Cairns, Adamson, Johansson, Matthijssen

 

 

 


13 LIPIEC 2023 (CZWARTEK)

IM ŚWIATA DŁUGI TOR | 3 FINAŁ | MARMANDE | 21:15 | 8 000 widzów

1.Chris Harris (Wielka Brytania) – 18 (3,4,4,3,4)+1 MIEJSCE W FINALE21 pkt GP
2.Martin Smolinski (Niemcy) – 17 (2,4,4,4,3)+2 MIEJSCE W FINALE19 pkt GP
3.Zach Wajtknecht (Wielka Brytania) – 17 (2,3,4,4,4)+3 MIEJSCE W FINALE17 pkt GP
4.Dave Meijerink (Holandia) – 15 (4,3,2,4,2)+2.W BARAŻU+4.W FINALE15 pkt GP
5.Lukas Fienhage (Niemcy) – 16 (4,4,2,2,4)+1. W BARAŻU+5. W FINALE13 pkt GP
6.Jacob Bukhave (Dania) – 11 (0,2,3,3,3)+3 MIEJSCE W BARAŻU11 pkt GP
7.Hynek Stichauer (Czechy) – 10 (3,0,3,2,2)+4 MIEJSCE W BARAŻU10 pkt GP
8.Romano Hummel (Holandia) – 11 (4,t,3,3,1)+5 MIEJSCE W BARAŻU9 pkt GP
9.Mika Meijer (Holandia) – 8 (1,3,1,1,2)  – 8 pkt GP
10.Josef Franc (Czechy) – 8 (1,2,1,1,3) – 7 pkt GP
11.Theo Pijper (Holandia) – 5 (3,1,0,0,1) – 5 pkt GP
12.Tero Aarnio (Finlandia) – 5 (2,2,0,1,0) – 4 pkt GP
13.Kenneth Hansen (Dania) – 5 (0,1,2,2,d) – 3 pkt GP
14.Mathias Tresarrieu (Francja) – 2 (0,0,1,0,1) – 2 pkt GP
15.Stephan Katt (Niemcy) – 1 (1,0,0,0,0) – 1 pkt GP
16.Jordan Dubernard (Francja) – 1 (1) – 0 pkt GP
17.Gabriel Dubernard (Francja) – NS 0 pkt GP

1. Meijerink, Harris, Aarnio, Meijer, Tresarrieu
2. Hummel, Pijper, Wajtknecht, Franc, Bukhave
3. Fienhage, Stichauer, Smolinski, Katt, Hansen
4. Fienhage, Meijerink, Bukhave, Pijper, Tresarrieu
5. Harris, Meijer, Franc, Dubernard, Katt
6. Smolinski, Wajtknecht, Aarnio, Hansen, Stichauer
7. Harris, Bukhave, Hansen, Franc, Aarnio
8. Wajtknecht, Fienhage, Tresarrieu, Katt
9. Smolinski, Stichauer, Meijerink, Meijer, Pijper
10. Meijerink, Hummel, Stichauer, Franc, Katt
11. Smolinski, Bukhave, Hansen, Meijer, Tresarrieu
12. Wajtknecht, Harris, Fienhage, Aarnio, Pijper
13. Wajtknecht, Smolinski, Meijer, Hummel, Aarnio
14. Harris, Bukhave, Stichauer, Tresarrieu, Katt
15. Fienhage, Franc, Meijerink, Pijper, Hansen D

BARAŻ:
16. Fienhage, Meijerink, Bukhave, Stichauer, Hummel

FINAŁ
17. Harris, Smolinski, Wajtknecht, Meijerink, Fienhage

 

 

 

 


14 LIPIEC 2023 (PIĄTEK)

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚWIATA 250cc SGP 3 | FINAŁ | MALILLA | 16:00

1.Rasmus Karlsson (Szwecja) 13 pkt(3,3,2,2,3)
2.Maksymilian Pawełczak (Polska) 12 pkt(1,2,3,3,3)
3.Mikkel Andersen (Dania) 11 pkt(3,3,2,1,2)+1 MIEJSCE W BIEGU O 3 MIEJSCE
4.Kacper Mania (Polska) 11 pkt(2,3,3,3,0)+2 MIEJSCE W BIEGU O 3 MIEJSCE
5.William Cairns (Wielka Brytania) 10 pkt(3,0,3,3,1)
6.Sven Cerjak (Słowenia) 10 pkt(2,2,3,0,3)
7.Mitchell McDiarmid (Australia) 9 pkt(1,1,2,3,2)
8.Filip Bęczkowski (Polska) 8 pkt(0,3,0,2,3)
9.Beau Bailey (Australia) 7 pkt(3,1,1,1,1)
10.Alexander Adamson (Australia) 7 pkt(0,2,2,1,2)
11.Villads Pedersen (Dania) 5 pkt(2,2,1,-,-)
12.Patrick Kruse (Dania) 4 pkt(2,2)
13.Alfred Aberg (Szwecja) 4 pkt(d,1,1,2,0)
14.Cooper Rushen (Wielka Brytania) 4 pkt(1,1,0,1,1)
15.Damian Miller (Polska) 2 pkt(2,0,w,-,-)
16.Leo Klasson (Szwecja) 2 pkt(1,0,d,0,1)
17.Otto Raak (Finlandia) 1 pkt(0,0,1,0,0)
18.Jan Hlacina (Czechy) 0 pkt(0,0)

1. Karlsson, Cerjak, Pawełczak, Raak
2. Bailey, Miller, Klasson, Aberg D
3. Andersen, Mania, McDiarmid, Adamson
4. Cairns, Pedersen, Rushen, Bęczkowski
5. Bęczkowski, Cerjak, McDiarmid, Miller
6. Mania, Pawełczak, Bailey, Cairns
7. Andersen, Pedersen, Aberg, Raak
8. Karlsson, Adamson, Rushen, Klasson
9. Cerjak, Andersen, Bailey, Rushen
10. Pawełczak, Adamson, Pedersen, Miller W
11. Cairns, McDiarmid, Raak, Klasson D
12. Mania, Karlsson, Aberg, Bęczkowski
13. Cairns, Aberg, Adamson, Cerjak
14. Pawełczak, Bęczkowski, Andersen, Klasson
15. Mania, Kruse, Rushen, Raak
16. McDiarmid, Karlsson, Bailey, Hlacina
17. Cerjak, Kruse, Klasson, Mania
18. Pawełczak, McDiarmid, Rushen, Aberg
19. Bęczkowski, Adamson, Bailey, Raak
20. Karlsson, Andersen, Cairns, Hlacina

BIEG O 3 MIEJSCE. Andersen, Mania

 

 

 


15 LIPIEC 2023 (SOBOTA)

GRAND PRIX SZWECJI | MALILLA | 19:00 | 8 000 widzów

1.Daniel Bewley (Wielka Brytania) – 13 (3,1,2,1,1,2,3) – 20 pkt GP
2.Martin Vaculik (Słowacja) – 17 (3,3,3,2,2,2,2) – 18 pkt GP
3.Patryk Dudek (Polska) – 14 (2,3,1,3,1,3,1) – 16 pkt GP
4.Fredrik Lindgren (Szwecja) – 16 (3,1,3,3,3,3,w) – 14 pkt GP
5.Bartosz Zmarzlik (Polska) – 12 (w,3,2,3,3,1) – 12 pkt GP
6.Max Fricke (Australia) – 12 (3,1,1,3,3,1) – 11 pkt GP
7.Jack Holder (Australia) – 9 (2,0,3,2,2,0) – 10 pkt GP
8.Robert Lambert (Wielka Brytania) – 8 (2,2,2,2,0,0) – 9 pkt GP
9.Andrej Lebedevs (Łotwa) – 8 (2,2,2,t,2) – 8 pkt GP
10.Anders Thomsen (Dania) – 7 (w,2,3,0,2) – 7 pkt GP
11.Jacob Thorssell (Szwecja) – 6 (1,2,1,2,0) – 6 pkt GP
12.Tai Woffinden (Wielka Brytania) – 5 (0,3,1,1,0) – 5 pkt GP
13.Mikkel Michelsen (Dania) – 5 (1,0,0,1,3) – 4 pkt GP
14.Leon Madsen (Dania) – 3 (1,1,0,0,1) – 3 pkt GP
15.Maciej Janowski (Polska) – 2 (0,0,0,1,1) – 2 pkt GP
16.Jason Doyle (Australia) – 1 (1,0,0,0,0) – 1 pkt GP
17.Filip Hjelmland (Szwecja) – 0 (0) – 0 pkt GP
18.Casper Henriksson (Szwecja) – NS0 pkt GP

1. (59,29) Fricke, Dudek, Madsen, Woffinden
2. (59,26) Vaculik, Lambert, Michelsen, Janowski
3. (58,73) Bewley, Holder, Doyle, Zmarzlik W
4. (59,61) Lindgren, Lebedevs, Thorssell, Thomsen W
5. (59,86) Zmarzlik, Lebedevs, Madsen, Janowski
6. (59,66) Dudek, Lambert, Lindgren, Doyle
7. (59,71) Vaculik, Thomsen, Fricke, Holder
8. (59,77) Woffinden, Thorssell, Bewley, Michelsen
9. (60,50) Holder, Lambert, Thorssell, Madsen
10. (60,80) Thomsen, Bewley, Dudek, Janowski
11. (60,10) Lindgren, Zmarzlik, Fricke, Michelsen
12. (60,23) Vaculik, Lebedevs, Woffinden, Doyle
13. (60,47) Lindgren, Vaculik, Bewley, Madsen
14. (60,11) Dudek, Holder, Michelsen, Hjelmland/Lebedevs T
15. (60,25) Fricke, Thorssell, Janowski, Doyle
16. (60,00) Zmarzlik, Lambert, Woffinden, Thomsen
17. (60,35) Michelsen, Thomsen, Madsen, Doyle
18. (60,06) Zmarzlik, Vaculik, Dudek, Thorssell
19. (60,07) Fricke, Lebedevs, Bewley, Lambert
20. (59,59) Lindgren, Holder, Janowski, Woffinden

PÓŁFINAŁY
21. (59,68) Lindgren, Bewley, Fricke, Holder
22. (59,59) Dudek, Vaculik, Zmarzlik, Lambert

FINAŁ
23. (59,70) Bewley, Vaculik, Dudek, Lindgren W

 

 

 

 

MISTRZOSTWA EUROPY PAR | 1 PÓŁFINAŁ | VARKAUS | 13:00

1.DANIA 21 pkt(R.Jensen 14, M.Hansen 7)
2.FINLANDIA 20 pkt(J.Mustonen 13, A.Vuolas 7, T.Salonen NS)
3.WIELKA BRYTANIA 18 pkt(C.Harris 9, T.Brennan 9, J.Jenkins NS)
—————————————————————————-AWANS DO FINAŁU
4.SZWECJA 14 pkt(J.Andersson 6, A.Karlsson 5, D.Henderson 3)
5.NORWEGIA 10 pkt(G.Moi 8, T.Kamhaug 2)
6.ŁOTWA/FINLANDIA 6 pkt(R.Ansviesulis, N.Sayrio 1)

1. Henderson, Karlsson, Sayrio, Ansviesulis
2. Jensen, Moi, Hansen, Kamhaug
3. Mustonen, Brennan, Harris, Vuolas
4. Hansen, Jensen, Ansviesulis, Sayrio
5. Harris, Brennan, Henderson D, Andersson W
6. Mustonen, Vuolas, Moi, Kamhaug
7. Jensen, Andersson, Hansen, Karlsson
8. Harris, Brennan, Moi, Kamhaug W
9. Mustonen, Vuolas, Ansviesulis, Sayrio
10. Karlsson, Andersson, Moi, Kamhaug
11. Brennan, Anviesulis, Harris, Sayrio
12. Jensen, Vuolas, Mustonen, Hansen
13. Mustonen, Andersson, Vuolas, Henderson
14. Moi, Kamhaug, Ansviesulis, Sayrio
15. Jensen, Hansen, Harris, Brennan

 

 

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚWIATA 190cc SGP4 | FINAŁ | MALILLA | 14:30

1.Elias Jamil (Dania) 15 pkt(3,3,3,3,3)
2.Cooper Antone (Australia) 13 pkt(2,3,3,3,2)
3.Niklas Bager (Dania) 12 pkt(1,2,3,3,3)+1 MIEJSCE W BIEGU O 3 MIEJSCE
4.Kobi Canning (Australia) 12 pkt(3,3,w,3,3)+2 MIEJSCE W BIEGU O 3 MIEJSCE
5.Karel Prusa (Czechy) 11 pkt(3,1,3,2,2)
6.Niko Hatva (Finlandia) 9 pkt(2,3,2,1,1)
7.Jesper Kvarnstroem (Szwecja) 8 pkt(1,w,2,2,3)
8.Kensei Matsudaira (USA) 8 pkt(1,2,1,2,2)
9.Thies Schweer (Niemcy) 7 pkt(2,2,2,1,0)
10.Augustin Kreder (Argentyna) 6 pkt(3,1,w,1,1)
11.Arvid Bjoerkeroth (Szwecja) 6 pkt(0,0,2,2,2)
12.Oliver Bovingdon (Wielka Brytania) 6 pkt(2,1,1,1,1)
13.Zakhar Lustiuk (Ukraina) 3 pkt(1,0,1,0,1)
14.Boris Charbonnier (Francja) 2 pkt(0,2,0,0,0)
15.Otto Autere (Szwecja) 0 pkt(0,w,t,0,0)
16.Villads Pedersen (Dania) NS
17.Damian Andre (Rumunia) NS
18.Oscar Kull (Szwecja) NS

1. Kreder, Bovingdon, Lustiuk, Autere
2. Jamil, Antone, Bager, Bjoerkeroth
3. Prusa, Hatva, Kvarnstroem, Charbonnier
4. Canning, Schweer, Matsudaira
5. Jamil, Charbonnier, Autere W
6. Hatva, Schweer, Kreder, Bjoerkeroth
7. Canning, Bager, Prusa, Lustiuk
8. Antone, Matsudaira, Bovingdon, Kvarnstroem W
9. Prusa, Bjoerkeroth, Matsudaira, Autere T
10. Jamil, Kvarnstroem, Canning W, Kreder W
11. Antone, Schweer, Lustiuk, Charbonnier
12. Bager, Hatva, Bovingdon
13. Bager, Kvarnstroem, Schweer, Autere
14. Antone, Prusa, Kreder
15. Jamil, Matsudaira, Hatva, Lustiuk
16. Canning, Bjoerkeroth, Bovingdon, Charbonnier
17. Canning, Antone, Hatva, Autere
18. Bager, Matsudaira, Kreder, Charbonnier
19. Kvarnstroem, Bjoerkeroth, Lustiuk
20. Jamil, Prusa, Bovingdon, Schweer

BIEG O 3 MIEJSCE. Bager, Canning

 

 

 

NICE CUP | 5 RUNDA | ŚWIĘTOCHŁOWICE | 16:00 | 999 widzów

1.Kevin Małkiewicz 11 pkt(3,3,2,3)+1 MIEJSCE W FINALE
2.Filip Seniuk 9 pkt(3,2,1,3)+2 MIEJSCE W FINALE
3.Mikołaj Czapla 6 pkt(2,3,1,0)+3 MIEJSCE W FINALE
4.Miłosz Wysocki 9 pkt(1,3,3,2)+DEFEKT W FINALE
5.Artioms Juhno 6 pkt(d,1,3,2)
6.Jan Przanowski 6 pkt(1,1,3,1)
7.Olivier Buszkiewicz 6 pkt(2,2,2,w)
8.Jakub Poczta 6 pkt(2,d,2,2)
9.Tobiasz Musielak 5 pkt(1,1,d,3)
10.Antoni Kawczyński 5 pkt(3,d,1,1)
11.Oskar Stępień 2 pkt(0,2,d,-)
12.Jędrzej Chmura 1 pkt(0,0,u,1)
13.Kacper Linek-Rekus 0 pkt(0)

 

 

 


16 LIPIEC 2023 (NIEDZIELA)

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI | 2 FINAŁ | PIŁA | 15:30 | 8 000 widzów

1.Bartosz Zmarzlik 16 pkt(3,2,3,2,3,3)+1 PKT 
2.Maciej Janowski 14 pkt(3,3,1,3,2,2)-2 MIEJSCE W BARAŻU
3.Patryk Dudek 14 pkt(2,3,3,2,3,1)
4.Jarosław Hampel 9 pkt(3,0,0,3,3,0)-1 MIEJSCE W BARAŻU
5.Janusz Kołodziej 11 pkt(1,3,2,3,2)-3 MIEJSCE W BARAŻU
6.Dominik Kubera 11 pkt(0,3,3,2,3)-4 MIEJSCE W BARAŻU
7.Przemysław Pawlicki 9 pkt(2,2,w,3,2)
8.Wiktor Przyjemski 8 pkt(2,1,1,2,2)
9.Szymon Woźniak 6 pkt(0,2,3,0,1)
10.Oskar Fajfer 6 pkt(3,0,1,1,1)
11.Krzysztof Buczkowski 6 pkt(2,1,2,1,0)
12.Kacper Woryna 5 pkt(1,1,1,1,1)
13.Wiktor Lampart 4 pkt(1,1,2,0,0)
14.Wiktor Jasiński 3 pkt(1,2,0,0,0)
15.Mateusz Cierniak 2 pkt(2)
16.Adrian Gała 2 pkt(w,w,0,1,1)
17.Mateusz Świdnicki 0 pkt(d,0,0,0,d)
18.Piotr Pawlicki 0 pkt(u/-)

1. (65,60) Janowski, Pawlicki, Kołodziej, Woźniak
2. (64,28) Hampel, Buczkowski, Jasiński, Świdnicki D
3. (64,69) Fajfer, Przyjemski, Woryna, Gała W
4. (63,75) Zmarzlik, Dudek, Lampart, Kubera
5. (63,53) Kubera, Woźniak, Buczkowski, Fajfer
6. (62,63) Janowski, Zmarzlik, Przyjemski, Świdnicki
7. (62,78) Dudek, Pawlicki, Woryna, Hampel
8. (63,32) Kołodziej, Jasiński, Lampart, Gała W
9. (63,18) Woźniak, Lampart, Woryna, Świdnicki
10. (62,72) Dudek, Buczkowski, Janowski, Gała
11. (62,25) Zmarzlik, Cierniak, Fajfer, Jasiński
12. (62,78) Kubera, Kołodziej, Przyjemski, Hampel
13. (62,60) Hampel, Zmarzlik, Gała, Woźniak
14. (62,90) Janowski, Kubera, Woryna, Jasiński
15. (63,16) Pawlicki, Przyjemski, Buczkowski, Lampart
16. (61,66) Kołodziej, Dudek, Fajfer, Świdnicki
17. (63,66) Dudek, Przyjemski, Woźniak, Jasiński
18. (62,78) Hampel, Janowski, Fajfer, Lampart
19. (61,88) Kubera, Pawlicki, Gała, Świdnicki D
20. (61,90) Zmarzlik, Kołodziej, Woryna, Buczkowski

BARAŻ. (62,85) Hampel, Janowski, Kołodziej, Kubera D

FINAŁ. (62,18) Zmarzlik, Janowski, Dudek, Hampel

 

 

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA EUROPY 250cc | 2 FINAŁ | MOTALA | 16:30

1.DANIA 18 pkt+3 pkt w FINALE A(M.Andersen 12+3, P.Kruse 6+0, V.Pedersen NS)
2.POLSKA 20 pkt+3 pkt w FINALE A(K.Mania 8+2, M.Pawełczak 8+1, F.Beczkowski 4)
3.SZWECJA 13 pkt+4 pkt w FINALE B(R.Karlsson 6+3, L.Klasson 7+1, D.Johansson 0)
4.NIEMCY 12 pkt+2 pkt w FINALE B(K.Zimermmann 10+2, C.Wynant 2, L.Cording 0+0)
5.SŁOWENIA 13 pkt+5 pkt w FINALE C(S.Cerjak 8+3, T.Bracko 5+2)
6.ŁOTWA/FINLANDIA 12 pkt+1 pkt w FINALE C(D.Filimonovs 8+0, O.Raak 4+1)
7.CZECHY 12 pkt(J.Hlacina 7, D.Hrbek 5)
8.WIELKA BRYTANIA 11 pkt(C.Rushen 6, W.Cairns 5)
9.WĘGRY/SZWECJA 5 pkt(Z.Lovas 4, A.Aberg 1)
10.ESTONIA 4 pkt(C.Saabas 4, S.Avi 0)

 

 

 

1 LIGA | 9 RUNDA (ZALEGŁY)

H.Skrzydlewska Orzeł ŁÓDŹ vs Arged Malesa TŻ Ostrovia OSTRÓW | 18:30 | 4 000 widzów

H.Skrzydlewska Orzeł ŁÓDŹ: 41 (67)
9. Timo Lahti – 9 (3,1,3,0,2)
10. Rune Holta – 2 (2,d,0)
11. Jakub Jamróg – 7+3 (2*,0,1*,3,1*)
12. Mateusz Tonder – 8 (2,1,2,3,0)
13. Niels Kristian Iversen – 10+2 (1*,3,2,2*,1,1)
14. Aleksander Grygolec – 1+1 (0,1*)
15. Mateusz Dul – 4+1 (2,0,0,2*)
16. Jakub Sroka – NS

Arged Malesa TŻ Ostrovia OSTRÓW: 49 (70)
1. Oliver Berntzon – 4+2 (1,1*,1,1*)
2. Francis Gusts – 3 (0,2,1)
3. Grzegorz Walasek – 10+2 (0,2*,3,3,2*)
4. Matias Nielsen – 9 (0,3,1,2,3)
5. Tobiasz Musielak – 14+1 (3,3,3,2*,3)
6. Sebastian Szostak – 6 (3,3,0)
7. Jakub Krawczyk – 3+1 (1,2*,0,w,0)
8. Jakub Poczta – NS

1. (61,16) Lahti, Jamróg, Berntzon, Walasek – 5:1
2. (60,96) Szostak, Dul, Krawczyk, Grygolec – 2:4 – (7:5)
3. (60,00) Musielak, Tonder, Iversen, Gusts – 3:3 – (10:8)
4. (60,28) Szostak, Holta, Grygolec, Nielsen – 3:3 – (13:11)
5. (59,59) Nielsen, Walasek, Tonder, Jamróg – 1:5 – (14:16)
6. (59,65) Iversen, Gusts, Berntzon, Dul – 3:3 – (17:19)
7. (60,33) Musielak, Krawczyk, Lahti, Holta D – 1:5 – (18:24)
8. (60,21) Walasek, Iversen, Nielsen, Dul – 2:4 – (20:28)
9. (60,22) Lahti, Iversen, Berntzon, Krawczyk – 5:1 – (25:29)
10. (60,46) Musielak, Tonder, Jamróg, Szostak – 3:3 – (28:32)
11. (59,67) Tonder, Nielsen, Berntzon, Lahti – 3:3 – (31:35)
12. (–,–) Jamróg, Dul, Gusts, Krawczyk W – 5:1 – (36:36)
13. (60,19) Walasek, Musielak, Iversen, Holta – 1:5 – (37:41)
14. (59,93) Nielsen, Lahti, Jamróg, Krawczyk – 3:3 – (40:44)
15. (60,61) Musielak, Walasek, Iversen, Tonder – 1:5 – (41:49)

 

 

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko-Żużel.pl