Tylko-Żużel.pl

Strona dla prawdziwych fanów czarnego sportu

MISTRZOSTWA ŚWIATA Raporty

REPREZENTACJA SZWECJI WYGRYWA PIERWSZY PÓŁFINAŁ MŚ. Z AWANSEM RÓWNIEŻ POLSKA I NIEMCY

Szwedzi po wyrównanej rywalizacji triumfują w pierwszym półfinale w Manchesterze. Z pewnym awansem do sobotniego finału MŚ również Polacy oraz Niemcy. 


#1 PÓŁFINAŁ | MANCHESTER | 09.07.2024 | 19:00 UK | 3 000 widzów | Sędzia: Aleksander Latosinski
1.SZWECJA: 38
1.Fredrik Lindgren – 21 (3,4,4,3,4,3)
2.Jacob Thorssell – 17 (2,2,3,4,2,4)
3.Oliver Berntzon – NS

2.POLSKA: 37
1.Dominik Kubera – 18 (3,4,4,3,4)
2.Bartosz Zmarzlik – 11 (4,3,4)
3.Maciej Janowski – 8 (3,2,0,3)

3.NIEMCY: 33+7
1.Kai Huckenbeck – 22 (4,3,4,3,4,4)+1 MIEJSCE W BARAŻU
2.Norick Bloedorn – 11 (0,4,3,0,2,2)+2 MIEJSCE W BARAŻU
3.Erik Riss – NS

————————————————————————————–
4.FINLANDIA: 23+2
1.Jesse Mustonen – 6 (3,0,0,3,0,0)+4 MIEJSCE W BARAŻU
2.Antti Vuolas – 17 (2,3,2,4,4,2)+3 MIEJSCE W BARAŻU
3.Otto Raak – NS

5.WŁOCHY: 21
1.Michele Castagna – 17 (4,2,3,2,3,3)
2.Nicolas Covatti – 2 (0,0,2,0)
3.Nicolas Vicentin – 2 (2,w)

6.FRANCJA: 19
1.David Bellego – 19 (2,4,4,2,3,4)
2.Steven Goret – 0 (0,0,0,0,0,0)
3.Mathias Tresarrieu – NS

7.UKRAINA: 16
1.Stanislav Melnichuk – 10 (3,2,0,2,3,w)
2.Marko Levishyn – 6 (2,0,2,0,2,w)

1.Zmarzlik, Kubera, Bellego, Goret (POL 7-2 FRA)
2.Castagna, Melnichuk, Levishyn, Covatti (ITA 4-5 UKR)
3.Huckenbeck, Lindgren, Thorssell, Bloedorn (GER 4-5 SWE)
4.Bellego, Mustonen, Vuolas, Goret (FRA 4-5 FIN)
5.Kubera, Zmarzlik, Castagna, Covatti (POL 7-2 ITA)
6.Bloedorn, Huckenbeck, Melnichuk, Levishyn (GER 7-2 UKR)
7.Lindgren, Vuolas, Thorssell, Mustonen (SWE 6-3 FIN)
8.Bellego, Castagna, Covatti, Goret (FRA 4-5 ITA)
9.Zmarzlik, Janowski, Levishyn, Melnichuk (POL 7-2 UKR)
10.Huckenbeck, Bloedorn, Vuolas, Mustonen (GER 7-2 FIN)
11.Lindgren, Thorssell, Bellego, Goret (SWE 7-2 FRA)
12.Kubera, Huckenbeck, Janowski, Bloedorn (POL 6-3 GER)
13.Thorssell, Lindgren, Castagna, Covatti (SWE 7-2 ITA)
14.Vuolas, Mustonen, Melnichuk, Levishyn (FIN 7-2 UKR)
15.Huckenbeck, Bellego, Bloedorn, Goret (GER 6-3 FRA)
16.Lindgren, Kubera, Thorssell, Janowski (SWE 6-3 POL)
17.Vuolas, Castagna, Vicentin, Mustonen (FIN 4-5 ITA)
18.Bellego, Melnichuk, Levishyn, Goret (FRA 4-5 UKR)
19.Kubera, Janowski, Vuolas, Mustonen (POL 7-2 FIN)
20.Huckenbeck, Castagna, Bloedorn, Vicentin W (GER 6-3 ITA)
21.Thorssell, Lindgren, Levishyn W, Melnichuk W (SWE 7-0 UKR)

BARAŻ
22.Huckenbeck, Bloedorn, Vuolas, Mustonen (GER 7-2 FIN)

 

 

PEŁNE WYNIKI DMŚ/SPEEDWAY OF NATIONS 2024

 

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko-Żużel.pl