Tylko-Żużel.pl

Strona dla prawdziwych fanów czarnego sportu

PODSUMOWANIA WEEKENDÓW Raporty

SĄDNE ROZSTRZYGNIĘCIE – WEEKEND 21-23.07.2023 W JEDNYM MIEJSCU

Przedostatni weekend lipca z 11 meczami zaawansowanej fazy rundy zasadniczej ligi Polskiej i 4 finałami  Mistrzostw Świata i Europy.

Kto spadnie, kto się utrzyma?


21 LIPIEC 2023 (PIĄTEK)

PGE EKSTRALIGA | 13 RUNDA

For Nature Solutions Apator TORUŃ vs Cellfast Wilki KROSNO | 18:00 | 8 000 widzów

For Nature Solutions Apator TORUŃ: 58 (98)
9. Robert Lambert – 14+1 (2*,3,3,3,3)
10. Paweł Przedpełski – 8+3 (2,2*,2*,2*)
11. Patryk Dudek – 12 (3,3,3,3)
12. Wiktor Lampart – 6+2 (2*,1,w,1,2*)
13. Sajfutdinov – 12 (3,3,3,3)
14. Mateusz Affelt – 3+1 (2,1*,0,0)
15. Krzysztof Lewandowski – 2+1 (1*,1,0)
16. Nicolai Heiselberg – 1 (1)

Cellfast Wilki KROSNO: 32 (82)
1. Jason Doyle – 10 (1,2,1,2,1,3)
2. Mateusz Świdnicki – 0 (0,d)
3. Piotr Świercz – NS
4. Vaclav Milik – 9+1 (3,2,2,0,0,2*)
5. Andrej Lebedevs – 7 (1,1,2,2,0,1)
6. Krzysztof Sadurski – 1 (0,0,1)
7. Szymon Bańdur – 3 (3,0,u)
8. Denis Zieliński – 2+2 (0,1*,1*,0)

1. (57,85) Dudek, Lambert, Doyle, Zieliński – 5:1
2. (59,00) Bańdur, Affelt, Lewandowski, Sadurski – 3:3 – (8:4)
3. (57,85) Sajfutdinov, Lampart, Lebedevs, Świdnicki – 5:1 – (13:5)
4. (58,35) Milik, Przedpełski, Affelt, Sadurski – 3:3 – (16:8)
5. (58,07) Dudek, Milik, Lampart, Bańdur – 4:2 – (20:10)
6. (57,96) Sajfutdinov, Doyle, Lewandowski, Świdnicki (d) – 4:2 – (24:12)
7. (58,61) Lambert, Przedpełski, Lebedevs, Bańdur (u) – 5:1 – (29:13)
8. (58,90) Sajfutdinov, Milik, Zieliński, Affelt – 3:3 – (32:16)
9. (59,19) Lambert, Przedpełski, Doyle, Milik – 5:1 – (37:17)
10. (58,84) Dudek, Lebiediew, Sadurski, Lampart (w) – 3:3 – (40:20)
11. (58,81) Lambert, Doyle, Lampart, Milik – 4:2 – (44:22)
12. (59,07) Dudek, Lebedevs, Zieliński, Lewandowski – 3:3 – (47:25)
13. (59,10) Sajfutdinov, Przedpełski, Doyle, Lebedevs – 5:1 – (52:26)
14. (59,55) Lambert, Lampart, Lebedevs, Zieliński – 5:1 – (57:27)
15. (60,16) Doyle, Milik, Heiselberg, Affelt – 1:5 – (58:32)

 

 

 

PGE EKSTRALIGA | 13 RUNDA

FOGO Unia LESZNO vs Betard Sparta WROCŁAW | 20:30 | 13 000 widzów

FOGO Unia LESZNO: 48 (86)
9. Bartosz Smektała – 9+1 (3,1,2*,1,2)
10. Janusz Kołodziej – 14 (3,3,3,2,3)
11. Chris Holder – 5 (0,2,1,2)
12. Jaimon Lidsey – 6+2 (1,1*,0,3,1*)
13. Grzegorz Zengota – 9+1 (3,2,2,1*,1)
14. Antoni Mencel – 2+1 (1*,1,0)
15. Damian Ratajczak – 3+1 (2,0,1*)
16. Hubert Jabłoński – NS

Betard Sparta WROCŁAW: 42 (94)
1. Tai Woffinden – 7+1 (1*,3,1,2,0)
2. Daniel Bewley – 7 (0,1,0,3,3)
3. Laguta – 13 (2,3,3,3,2)
4. Lukas Fienhage – 0 (0,0)
5. Maciej Janowski – 6+1 (2,2,2*,0,0)
6. Bartłomiej Kowalski – 9 (3,2,1,3,0)
7. Kacper Andrzejewski – 0 (0,0,0)

1. (62,69) Smektała, Laguta, Woffinden, Holder – 3:3
2. (62,68) Kowalski, Ratajczak, Mencel, Andrzejewski – 3:3 – (6:6)
3. (62,14) Zengota, Janowski, Lidsey, Bewley – 4:2 – (10:8)
4. (62,13) Kołodziej, Kowalski, Mencel, Fienhage – 4:2 – (14:10)
5. (61,71) Laguta, Holder, Lidsey, Fienhage – 3:3 – (17:13)
6. (62,02) Woffinden, Zengota, Bewley, Ratajczak – 2:4 – (19:17)
7. (62,08) Kołodziej, Janowski, Smektała, Andrzejewski – 4:2 – (23:19)
8. (62,26) Laguta, Zengota, Kowalski, Mencel – 2:4 – (25:23)
9. (63,31) Kołodziej, Smektała, Woffinden, Bewley – 5:1 – (30:24)
10. (63,12) Kowalski, Janowski, Holder, Lidsey – 1:5 – (31:29)
11. (62,79) Lidsey, Woffinden, Smektała, Kowalski – 4:2 – (35:31)
12. (62,63) Bewley, Holder, Ratajczak, Andrzejewski – 3:3 – (38:34)
13. (61,68) Laguta, Kołodziej, Zengota, Janowski – 3:3 – (41:37)
14. (62,17) Bewley, Smektała, Lidsey, Janowski – 3:3 – (44:40)
15. (62,47) Kołodziej, Laguta, Zengota, Woffinden – 4:2 – (48:42)

 

 

 

 


22 LIPIEC 2023 (SOBOTA)

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA EUROPY DO LAT 23 | FINAŁ | MACON | 20:30

1.POLSKA: 45 pkt
13. Wiktor Przyjemski – 9 (3,2,3,1)
14. Mateusz Cierniak – 9 (3,3,3)
15. Bartłomiej Kowalski – 14 (3,3,3,3,2)
16. Jakub Miśkowiak – 10 (1,3,3,3,0)
20. Damian Ratajczak – 3 (0,3,0)

2.DANIA: 36 pkt
1. Mads Hansen – 10 (t,2,2,3,3)
2. Tim Soerensen – 10 (2,3,2,3)
3. Jonas Seifert-Salk – 5 (1,0,2,2)
4. Kevin Juhl Pedersen – 6 (1,2,2,1)
17. Emil Breum – 5 (0,2,3)

3.SZWECJA: 28 pkt
5. Casper Henriksson – 9 (2,2,0,2,3)
6. Jonatan Grahn – 6 (2,0,1,2,1)
7. Anton Karlsson – 9 (3,1,2,2,1)
8. Noel Wahlqvist – 4 (d,1,1,1,1)
18. Philip Hellstroem-Baengs – NS

4.FRANCJA: 11 pkt
9. Steven Goret – 4 (1,1,1,0,1)
10. Mathias Tresarrieu – 6 (2,1,0,1,2)
11. Tino Bouin – 1 (0,0,1,0,0)
12. Theo Ugoni – 0 (0,0,0,0,0)
19. Maxence Rodriguez – NS

1. Cierniak, Henriksson, Pedersen, Ugoni
2. Przyjemski, Grahn, Seifert-Salk, Bouin – (2:4:0:6)
3. Kowalski, Soerensen, Goret, Wahlqvist D – (4:4:1:9)
4. Karlsson, Tresarrieu, Miśkowiak, Hansen T – (4:7:3:10)
5. Miśkowiak, Pedersen, Goret, Grahn – (6:7:4:13)
6. Kowalski, Henriksson, Tresarrieu, Seifert-Salk – (6:9:5:16)
7. Soerensen, Przyjemski, Karlsson, Ugoni – (9:10:5:18)
8. Cierniak, Hansen, Wahlqvist, Bouin – (11:11:5:21)
9. Przyjemski, Pedersen, Wahlqvist, Tresarrieu – (13:12:5:24)
10. Cierniak, Karlsson, Goret, Breum – (13:14:6:27)
11. Miśkowiak, Soerensen, Bouin, Henriksson – (15:14:7:30)
12. Kowalski, Hansen, Grahn, Ugoni – (17:15:7:33)
13. Miśkowiak, Seifert-Salk, Wahlqvist, Ugoni – (19:16:7:36)
14. Kowalski, Karlsson, Pedersen, Bouin – (20:18:7:39)
15. Soerensen, Grahn, Tresarrieu, Ratajczak – (23:20:8:39)
16. Hansen, Henriksson, Przyjemski, Goret – (26:22:8:40)
17. Ratajczak, Seifert-Salk, Wahlqvist, Ugoni – (28:23:8:43)
18. Hansen, Kowalski, Grahn, Bouin – (31:24:8:45)
19. Henriksson, Breum, Goret, Miśkowiak – (33:27:9:45)
20. Breum, Tresarrieu, Karlsson, Ratajczak – (36:28:11:45)

 

 

 

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA EUROPY GRASS TRACK | FINAŁ | WERLTE | 18:30 |     (z powodu ulewy zawody przerwano i zaliczono po rundzie zasadniczej)

1.Romano Hummel (Holandia) 20 pkt(5,5,5,5)
2.Chris Harris (Wielka Brytania) 18 pkt(5,4,5,4)
3.Andrew Appleton (Wielka Brytania) 16 pkt(4,4,3,5)
4.Dave Meijerink (Holandia) 15 pkt(5,w,5,5)
5.Mika Meijer (Holandia) 15 pkt(3,5,4,3)
6.Henry van der Steen (Holandia) 11 pkt(2,5,d,4)
7.Jacob Bukhave (Dania) 10 pkt(4,d,4,2)
8.Stephan Katt (Niemcy) 10 pkt(w,2,4,4)
9.Henri Ahlbom (Finlandia) 9 pkt(1,3,2,3)
10.Mario Niedermeier (Niemcy) 8 pkt(2,4,1,1)
11.Hynek Stichauer (Czechy) 8 pkt(3,w,3,2)
12.Steven Labouyrie (Francja) 8 pkt(2,3,2,1)
13.Josef Franc (Czechy) 6 pkt(1,2,0,3)
14.Jordan Dubernard (Francja) 5 pkt(0,3,0,2)
15.Lukas Fienhage (Niemcy) 5 pkt(3,1,1,t)
16.Jannick de Jong (Holandia) 4 pkt(4,u/-)
17.Fabian Wachs (Niemcy) 4 pkt(1,d,3,0)
18.Daniel Spiller (Niemcy) 3 pkt(1,2,d)
19.Lars Zandvliet (Holandia) 0 pkt(d,0,-,-)
NS.Kenneth Hansen (Dania) NS
NS.Richard de Biasi (Francja) NS

 

 

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA EUROPY 125cc | FINAŁ | GDAŃSK | 14:00

GRUPA 1:
1.Jakub Plutowski (Polska) 11 pkt(3,3,3,2)+2. W PÓŁFINALE+3. W FINALE A
2.Karel Prusa (Czechy) 10 pkt(2,2,3,3)+3. W PÓŁFINALE+2. W FINALE B
3.Krzysztof Harendarczyk (Polska) 9 pkt(d,3,3,3)+1. W PÓŁFINALE+2. W FINALE A
4.Zakhar Lustiuk (Ukraina) 9 pkt(3,3,2,1)+4. W PÓŁFINALE+4. W FINALE B
5.Mike Jarczewski (Niemcy) 8 pkt(1,2,2,3)
6.Oliver Bovingdon (Wielka Brytania) 7 pkt(2,2,2,1)
7.Kristians Murnieks (Łotwa) 6 pkt(0,2,3,1)
8.Stepanka Nyklova (Czechy) 5 pkt(1,1,3,0)
9.Volodymyr Skorokhod (Ukraina) 5 pkt(1,2,1,1)
10.August Lattik (Estonia) 3 pkt(0,1,0,2)
11.Tajo-Nicolas Groh (Austria) 2 pkt(2,0,0,0)
12.Jordan Holstein (Niemcy) 2 pkt(1,d,1,w)
13.Boris Charbonnier (Francja) 1 pkt(0,0,1,0)
14.Antoni Jabłoński (Polska) NS

GRUPA 2:
1.Mieszko Mudło (Polska) 12 pkt(3,3,3,3)+1. W PÓŁFINALE+1. W FINALE A
2.Noah Urda (Francja) 10 pkt(3,3,1,3)+3. W PÓŁFINALE+3. W FINALE B
3.Franciszek Szczyrba (Polska) 9 pkt(2,3,3,1)+2. W PÓŁFINALE+W. W FINALE A
4.Thies Schwer (Niemcy) 7 pkt(0,1,3,3)+4. W PÓŁFINALE+1. W FINALE B
5.Seth Norman (Wielka Brytania) 7 pkt(1,1,3,2)
6.Levi Boehme (Niemcy) 6 pkt(2,2,0,2)
7.Makar Levishyn (Ukraina) 6 pkt(2,t,2,2)
8.Petr Marek (Czechy) 6 pkt(1,3,1,1)
9.Wiktor Klecha (Polska) 4 pkt(2,2)
10.Stene Pijper (Wielka Brytania) 4 pkt(1,1,0,2)
11.Niek Meijerink (Holandia) 3 pkt(0,0,2,1)
12.Andrej Smulkievics (Łotwa) 3 pkt(2,1,t,0)
13.Topias Manner (Finlandia) 1 pkt(1,0,0,w)
14.Silvar Avi (Estonia) 0 pkt(0,0,0,0)

PÓŁFINAŁ 1: Harendarczyk, Plutowski, Urda, Schweer
PÓŁFINAŁ 2: Mudło, Szczyrba, Prusa, Lustiuk
FINAŁ B: Schweer, Prusa, Urda, Lustiuk
FINAŁ A: Mudło, Harendarczyk, Plutowski, Szczyrba W

 

 

 

2 LIGA | 11 RUNDA

Metalika Recycling Kolejarz RAWICZ vs OK Bedmet Kolejarz OPOLE | 14:00 | 1 500 widzów

Metalika Recycling Kolejarz RAWICZ: 34 (69)
9. Damian Dróżdż – 6 (1,1,1,3,0)
10. Kacper Klimek – 0 (0,0,0,0)
11. Patryk Nater – 1 (u,1)
12. Nikodem Bartoch – 6+2 (0,1*,2,1,2*)
13. Tomasz Orwat – 10 (1,2,3,2,1,1)
14. Franciszek Majewski – 10 (3,3,d,1,3)
15. Błażej Wypior – 1 (1,0,0)

OK Bedmet Kolejarz OPOLE: 56 (110)
1. Adam Ellis – 8+2 (2*,1*,3,2)
2. Filip Hjelmland – 9+2 (2*,2,2*,3)
3. Robert Chmiel – 13+2 (3,3,3,2*,2*)
4. Kacper Linek-Rekus – 2+1 (1*,1)
5. Oskar Polis – 15 (3,3,3,3,3)
6. Esben Hjerrild – 4 (2,2,t,u)
7. Oskar Stępień – 5+2 (0,2*,2*,1)
8. Jakub Fabisz – 0 (0,0)

1. (62,75) Chmiel, Ellis, Dróżdż, Nater (u) – 1:5
2. (62,60) Majewski, Hjerrild, Wypior, Stępień – 4:2 – (5:7)
3. (64,31) Polis, Hjelmland, Orwat, Bartoch – 1:5 – (6:12)
4. (62,87) Majewski, Hjerrild, Linek-Rekus, Klimek – 3:3 – (9:15)
5. (63,69) Chmiel, Orwat, Bartoch, Fabisz – 3:3 – (12:18)
6. (63,79) Orwat, Hjelmland, Ellis, Wypior – 3:3 – (15:21)
7. (64,34) Polis, Stępień, Dróżdż, Klimek – 1:5 – (16:26)
8. (65,14) Chmiel, Orwat, Linek-Rekus, Majewski (d) – 2:4 – (18:30)
9. (64,38) Ellis, Hjelmland, Dróżdż, Klimek – 1:5 – (19:35)
10. (–,–) Polis, Bartoch, Nater, Hjerrild (t) – 3:3 – (22:38)
11. (64,55) Dróżdż, Ellis, Bartoch, Hjerrild (u) – 4:2 – (26:40)
12. (–,–) Hjelmland, Stępień, Majewski, Wypior – 1:5 – (27:45)
13. (–,–) Polis, Chmiel, Orwat, Klimek – 1:5 – (28:50)
14. (63,52) Majewski, Bartoch, Stępień, Fabisz – 5:1 – (33:51)
15. (64,91) Polis, Chmiel, Orwat, Dróżdż – 1:5 – (34:56)

 

 

 


23 LIPIEC 2023 (NIEDZIELA)

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚWIATA 125cc | FINAŁ | GDAŃSK | 14:00

1.Noah Urda (Francja) 12 pkt(3,3,3,3)
2.Thies Schweer (Niemcy) 11 pkt(3,3,2,3)+1 MIEJSCE W BIEGU O 2 MIEJSCE
3.Makar Levishyn (Ukraina) 11 pkt(3,3,3,2)+2 MIEJSCE W BIEGU O 2 MIEJSCE
4.Seth Norman (Wielka Brytania) 11 pkt(3,3,2,3)+3 MIEJSCE W BIEGU O 2 MIEJSCE
5.Mieszko Mudło (Polska) 10 pkt(2,3,2,3)
6.Jakub Plutowski (Polska) 10 pkt(2,2,3,3)
7.Mike Jarczewski (Niemcy) 9 pkt(3,3,1,2)
8.Krzysztof Harendarczyk (Polska) 8 pkt(3,1,3,1)
9.Karel Prusa (Czechy) 8 pkt(2,1,3,2)
10.Oliver Bovingdon (Wielka Brytania) 7 pkt(2,2,2,1)
11.Petr Marek (Czechy) 6 pkt(1,2,1,2)
12.Franciszek Szczyrba (Polska) 5 pkt(2,3)
13.Stene Pijper (Wielka Brytania) 5 pkt(2,2,1,0)
14.Zakhar Lustiuk (Ukraina) 5 pkt(1,1,1,2)
15.Levi Boehme (Niemcy) 4 pkt(0,0,3,1)
16.Jordan Holstein (Niemcy) 4 pkt(2,0,2,w)
17.Volodymyr Skorokhod (Ukraina) 4 pkt(0,1,2,1)
18.Stepanka Nyklova (Czechy) 4 pkt(0,1,1,2)
19.Kristians Murnieks (Łotwa) 4 pkt(1,2,1,w)
20.Boris Charbonnier (Francja) 2 pkt(1,0,0,1)
21.Silvar Avi (Estonia) 2 pkt(1,1,0,0)
22.Niek Meijerink (Holandia) 1 pkt(1,w,0,0)
23.Damian Andre (Rumunia) 1 pkt(w,w,d,1)
24.August Lattik (Estonia) 0 pkt(0,0,0,0)
25.Tajo-Nicolas Groh (Austria) 0 pkt(0,0,0,0)
26.Antoni Jabłoński (Polska) 0 pkt(0,0,0)

 

 

 

1 LIGA | 13 RUNDA

ROW RYBNIK vs Arged Malesa TŻ Ostrovia OSTRÓW | 14:00 | 6 000 widzów

ROW RYBNIK: 40 (84)
9. Brady Kurtz – 12+1 (2,1*,3,3,3)
10. Patryk Wojdyło – 9+1 (2,2,1,2,2*)
11. Matej Zagar – 5+1 (1*,3,d,1)
12. Kamil Winkler – NS
13. Patrick Hansen – 10+1 (1,2,2,2*,0,3)
14. Paweł Trześniewski – 1+1 (0,1*,0,0)
15. Kacper Tkocz – 1 (1,d,0)
16. Jan Kvech – 2 (0,1,1)

Arged Malesa TŻ Ostrovia OSTRÓW: 50 (95)
1. Oliver Berntzon – 6 (3,3,0,0)
2. Francis Gusts – 10+1 (2*,1,2,3,2)
3. Grzegorz Walasek – 8 (0,2,3,3,0)
4. Matias Nielsen – 5 (3,0,1,1)
5. Tobiasz Musielak – 11 (3,3,3,1,1)
6. Sebastian Szostak – 4+2 (2*,0,2*)
7. Jakub Krawczyk – 6+2 (3,0,2*,1*)
8. Jakub Poczta – NS

1. (65,16) Berntzon, Kurtz, Zagar, Walasek – 3:3
2. (64,55) Krawczyk, Szostak, Tkocz, Trześniewski – 1:5 – (4:8)
3. (65,07) Musielak, Gusts, Hansen, Kvech – 1:5 – (5:13)
4. (65,41) Nielsen, Wojdyło, Trześniewski, Szostak – 3:3 – (8:16)
5. (65,22) Zagar, Walasek, Kvech, Nielsen – 4:2 – (12:18)
6. (65,30) Berntzon, Hansen, Gusts, Tkocz (d) – 2:4 – (14:22)
7. (65,46) Musielak, Wojdyło, Kurtz, Krawczyk – 3:3 – (17:25)
8. (65,40) Walasek, Hansen, Nielsen, Trześniewski – 2:4 – (19:29)
9. (65,30) Kurtz, Gusts, Wojdyło, Berntzon – 4:2 – (23:31)
10. (65,90) Musielak, Szostak, Kvech, Zagar (d) – 1:5 – (24:36)
11. (65,40) Kurtz, Hansen, Nielsen, Berntzon – 5:1 – (29:37)
12. (65,75) Gusts, Krawczyk, Zagar, Tkocz – 1:5 – (30:42)
13. (65,97) Walasek, Wojdyło, Musielak, Hansen – 2:4 – (32:46)
14. (66,25) Hansen, Gusts, Krawczyk, Trześniewski – 3:3 – (35:49)
15. (65,41) Kurtz, Wojdyło, Musielak, Walasek – 5:1 – (40:50)

 

 

 

1 LIGA | 13 RUNDA

InvestHousePlus PSŻ POZNAŃ vs Enea Falubaz ZIELONA GÓRA | 14:00 | 5 000 widzów

InvestHousePlus PSŻ POZNAŃ: 42 (79)
9. Kevin Fajfer – 6 (1,3,1,1,0)
10. Jonas Seifert-Salk – 3 (2,1,0,t)
11. Antonio Lindbaeck – 7 (3,0,1,3,0)
12. Norbert Krakowiak – 7 (w,2,3,d,2)
13. Aleksandr Loktaev – 10 (3,2,u,3,2)
14. Oskar Hurysz – 7+1 (3,1*,3,0)
15. Kacper Teska – 2+1 (2*,0,0)
16. Karol Żupiński – NS

Enea Falubaz ZIELONA GÓRA: 47 (100)
1. Przemysław Pawlicki – 12 (w,3,3,3,3)
2. Luke Becker – 6+1 (1,1,2*,2)
3. Rasmus Jensen – 10 (2,1,2,2,3)
4. Rohan Tungate – 9+1 (3,3,w,2*,1)
5. Krzysztof Buczkowski – 8+1 (2,2,2,1*,1)
6. Michał Curzytek – 1 (1,0,0)
7. Dawid Rempała – 1+1 (0,0,1*)
8. Maksym Borowiak – NS

1. (67,19) Lindbaeck, Jensen, Fajfer, Pawlicki (w) – 4:2
2. (67,06) Hurysz, Teska, Curzytek, Rempała – 5:1 – (9:3)
3. (67,44) Loktaev, Buczkowski, Becker, Krakowiak (w) – 3:3 – (12:6)
4. (67,78) Tungate, Seifert-Salk, Hurysz, Curzytek – 3:3 – (15:9)
5. (67,87) Tungate, Krakowiak, Jensen, Lindbaeck – 2:4 – (17:13)
6. (67,15) Pawlicki, Loktaev, Becker, Teska – 2:4 – (19:17)
7. (68,19) Fajfer, Buczkowski, Seifert-Salk, Rempała – 4:2 – (23:19)
8. (68,15) Hurysz, Jensen, Tungate (w), Loktaev (u) – 3:2 – (26:21)
9. (68,30) Pawlicki, Becker, Fajfer, Seifert-Salk – 1:5 – (27:26)
10. (68,21) Krakowiak, Buczkowski, Lindbaeck, Curzytek – 4:2 – (31:28)
11. (69,22) Pawlicki, Tungate, Fajfer, Krakowiak (d) – 1:5 – (32:33)
12. (68,72) Lindbaeck, Becker, Rempała, Teska – 3:3 – (35:36)
13. (68,06) Loktaev, Jensen, Buczkowski, Hurysz – 3:3 – (38:39)
14. (68,13) Jensen, Krakowiak, Buczkowski, Fajfer – 2:4 – (40:43)
15. (67,91) Pawlicki, Loktaev, Tungate, Lindbaeck – 2:4 – (42:47)

 

 

 

1 LIGA | 13 RUNDA

Abramczyk Polonia BYDGOSZCZ vs Trans MF AC LANDSHUT Devils | 14:00 | 4 000 widzów

Abramczyk Polonia BYDGOSZCZ: 46 (84)
9. Kenneth Bjerre – 4+1 (d,1,1*,2)
10. David Bellego – 10 (3,3,2,2,0)
11. Mateusz Szczepaniak – 12 (3,3,2,2,2)
12. Szymon Szlauderbach – 4+1 (2,1,1*,0)
13. Andreas Lyager – 9 (w,3,3,0,3)
14. Wiktor Przyjemski – 7+2 (3,2*,2*,0)
15. Bartosz Nowak – 0 (0,0,0)
16. Benjamin Basso – NS

Trans MF AC LANDSHUT Devils: 43 (95)
1. Kai Huckenbeck – 14 (2,2,3,3,3,1)
2. Kim Nilsson – 2+2 (w,1*,0,1*)
3. Lukas Baumann – 1 (1,0,0)
4. Jonas Jeppesen – 7 (1,2,1,1,2)
5. Dimitri Berge – 15 (3,2,3,3,1,3)
6. Erik Bachhuber – 1+1 (1*,0)
7. Norick Bloedorn – 3 (2,0,0,1)

1. (64,62) Szczepaniak, Huckenbeck, Baumann, Bjerre (d) – 3:3
2. (64,59) Przyjemski, Bloedorn, Bachhuber, Nowak – 3:3 – (6:6)
3. (64,46) Berge, Szlauderbach, Lyager (w), Nilsson (w) – 2:3 – (8:9)
4. (65,06) Bellego, Przyjemski, Jeppesen, Bachhuber – 5:1 – (13:10)
5. (65,01) Szczepaniak, Jeppesen, Szlauderbach, Baumann – 4:2 – (17:12)
6. (64,81) Lyager, Huckenbeck, Nilsson, Nowak – 3:3 – (20:15)
7. (64,30) Bellego, Berge, Bjerre, Bloedorn – 4:2 – (24:17)
8. (64,28) Lyager, Przyjemski, Jeppesen, Baumann – 5:1 – (29:18)
9. (63,77) Huckenbeck, Bellego, Bjerre, Nilsson – 3:3 – (32:21)
10. (63,72) Berge, Szczepaniak, Szlauderbach, Bloedorn – 3:3 – (35:24)
11. (64,61) Huckenbeck, Bjerre, Jeppesen, Szlauderbach – 2:4 – (37:28)
12. (63,95) Berge, Szczepaniak, Bloedorn, Nowak – 2:4 – (39:32)
13. (63,88) Huckenbeck, Bellego, Berge, Lyager – 2:4 – (41:36)
14. (63,98) Lyager, Jeppesen, Nilsson, Przyjemski – 3:3 – (44:39)
15. (64,07) Berge, Szczepaniak, Huckenbeck, Bellego – 2:4 – (46:43)

 

 

 

2 LIGA | 11 RUNDA

Optibet Lokomotiv DAUGAVPILS vs TEXOM Stal RZESZÓW | 15:15 | 6 000 widzów

Optibet Lokomotiv DAUGAVPILS: 48 (75)
9. Steve Worrall – 10+1 (t,2*,3,3,2)
10. Nikita Kaulins – NS
11. Kjastas Puodzuks – 10+1 (2,1*,3,2,2)
12. Justin Sedgmen – 7+1 (3,2,0,2*,0)
13. Jevgienij Kostigovs – 9+2 (2*,2,3,1,1*)
14. Ricards Ansviesulis – 5 (1,3,1)
15. Ernest Matjuszonoks – 0 (0,w,0,0)
16. Danil Kolodinski – 7 (1,3,0,3)

TEXOM Stal RZESZÓW: 42 (104)
1. Marcin Nowak – 3+1 (1,1,1*,0)
2. Peter Kildemand – 12 (1,3,2,3,3,0)
3. Krystian Pieszczek – 12 (3,3,2,0,1,3)
4. Rafał Karczmarz – 0 (0,0,0)
5. Jacob Thorssell – 3+1 (d,t,1*,2)
6. Anze Grmek – 10 (3,2,1,2,1,1)
7. Mateusz Majcher – 2+1 (2*,0)
8. Bartosz Curzytek – NS

1. (71,65) Pieszczek, Puodzuks, Nowak, Matjuszonok – 2:4
2. (71,58) Grmek, Majcher, Ansviesulis, Matjuszonoks (w) – 1:5 – (3:9)
3. (71,46) Sedgmen, Kostigovs, Kildemand, Thorssell (d) – 5:1 – (8:10)
4. (71,29) Ansviesulis, Grmek, Kolodinski, Karczmarz – 4:2 – (12:12)
5. (70,98) Pieszczek, Sedgmen, Puodzuks, Karczmarz – 3:3 – (15:15)
6. (70,94) Kildemand, Kostigovs, Nowak, Matjuszonoks – 2:4 – (17:19)
7. (71,15) Kolodinski, Worrall, Grmek, Majcher – 5:1 – (22:20)
8. (70,36) Kostigovs, Pieszczek, Ansviesulis, Karczmarz – 4:2 – (26:22)
9. (73,14) Worrall, Kildemand, Nowak, Kolodinski – 3:3 – (29:25)
10. (70,93) Puodzuks, Grmek, Thorssell, Sedgmen – 3:3 – (32:28)
11. (70,59) Worrall, Sedgmen, Grmek, Nowak – 5:1 – (37:29)
12. (70,36) Kildemand, Puodzuks, Grmek, Matjuszonoks – 2:4 – (39:33)
13. (70,71) Kolodinski, Thorssell, Kostigovs, Pieszczek – 4:2 – (43:35)
14. (71,06) Kildemand, Puodzuks, Pieszczek, Sedgmen – 2:4 – (45:39)
15. (70,86) Pieszczek, Worrall, Kostigovs, Kildemand – 3:3 – (48:42)

 

 

 

2 LIGA | 11 RUNDA

Enea Polonia PIŁA vs Grupa Azoty Unia TARNÓW | 16:30 | 4 000 widzów

Enea Polonia PIŁA: 38 (69)
9. Daniel Henderson – 3 (1,d,w,2,w)
10. Peter Ljung – 6 (1,2,2,1)
11. Marcin Jędrzejewski – NS
12. Oleg Mihailovs – 3+2 (1,1*,1*)
13. Adrian Cyfer – 14 (0,3,2,3,3,3)
14. Daniel Gilkes – 3 (2,0,1,u)
15. Bartosz Głogowski – 0 (0,0)
16. Jonas Knudsen – 9 (3,1,2,3,w,0)

Grupa Azoty Unia TARNÓW: 51 (110)
1. Rene Bach – 10 (2,3,3,0,2)
2. Marko Levishyn – 5+1 (2*,1,1,1)
3. Matic Ivacic – 0 (0,0)
4. Paweł Miesiąc – 11+1 (2*,2,2,3,2)
5. Ernest Koza – 10+1 (3,3,3,0,1*)
6. Szymon Bańdur – 4 (1,3,0)
7. Daniel Klima – 9 (3,1,2,3)
8. William Drejer – 2 (0,2)

1. (65,81) Knudsen, Bach, Henderson, Ivacic – 4:2
2. (64,88) Klima, Gilkes, Bańdur, Głogowski – 2:4 – (6:6)
3. (65,66) Koza, Levishyn, Mihailovs, Cyfer – 1:5 – (7:11)
4. (65,28) Bańdur, Miesiąc, Ljung, Gilkes – 1:5 – (8:16)
5. (65,35) Cyfer, Miesiąc, Knudsen, Ivacic – 4:2 – (12:18)
6. (65,31) Bach, Cyfer, Levishyn, Głogowski – 2:4 – (14:22)
7. (65,82) Koza, Ljung, Klima, Henderson (d) – 2:4 – (16:26)
8. (65,37) Cyfer, Miesiąc, Gilkes, Drejer – 4:2 – (20:28)
9. (65,13) Bach, Ljung, Levishyn, Henderson (w) – 2:4 – (22:32)
10. (65,12) Koza, Knudsen, Mihailovs, Bańdur – 3:3 – (25:35)
11. (64,85) Miesiąc, Henderson, Mihailovs, Bach – 3:3 – (28:38)
12. (64,56) Knudsen, Klima, Levishyn, Gilkes (u) – 3:3 – (31:41)
13. (64,47) Cyfer, Drejer, Ljung, Koza – 4:2 – (35:43)
14. (64,40) Klima, Bach, Henderson (w), Knudsen (w)/Levishyn NS- 0:5 – (35:48)
15. (64,37) Cyfer, Miesiąc, Koza, Knudsen – 3:3 – (38:51)

 

 

 

PGE EKSTRALIGA | 13 RUNDA

ZOOleszcz GKM GRUDZIĄDZ vs ebut.pl Stal GORZÓW | 16:30 | 8 000 widzów

ZOOleszcz GKM GRUDZIĄDZ: 41 (80)
9. Max Fricke – 10+1 (3,3,2,0,1*,1)
10. Chugunov – 7+2 (1,2*,1*,1,2)
11. Tarasenko – 3 (0,0,3)
12. Frederik Jakobsen – 2 (0,1,1)
13. Nicki Pedersen – 11 (3,3,3,d,2)
14. Kacper Łobodziński – 1+1 (1*,0,0)
15. Kacper Pludra – 7 (2,1,3,1,t)
16. Wiktor Rafalski – NS

ebut.pl Stal GORZÓW: 49 (100)
1. Szymon Woźniak – 3+2 (1*,0,0,2*)
2. Wiktor Jasiński – 8+1 (1*,2,3,2,0)
3. Martin Vaculik – 10 (2,3,2,3)
4. Oskar Fajfer – 11+3 (2*,2*,1*,3,3)
5. Anders Thomsen – 10+1 (2,1,2,2*,3)
6. Oskar Paluch – 6 (3,3,0,w)
7. Jakub Stojanowski – 1 (0,0,1)
8. Mathias Pollestad – NS

1. (65,66) Fricke, Vaculik, Woźniak, Tarasenko – 3:3
2. (66,02) Paluch, Pludra, Łobodziński, Stojanowski – 3:3 – (6:6)
3. (66,18) Pedersen, Thomsen, Jasiński, Jakobsen – 3:3 – (9:9)
4. (66,37) Paluch, Fajfer, Chugunov, Łobodziński – 1:5 – (10:14)
5. (65,86) Vaculik, Fajfer, Jakobsen, Tarasenko – 1:5 – (11:19)
6. (66,41) Pedersen, Jasiński, Pludra, Woźniak – 4:2 – (15:21)
7. (65,77) Fricke, Chugunov, Thomsen, Stojanowski – 5:1 – (20:22)
8. (67,12) Pedersen, Vaculik, Fajfer, Łobodziński – 3:3 – (23:25)
9. (66,76) Jasiński, Fricke, Chugunov, Woźniak – 3:3 – (26:28)
10. (66,88) Pludra, Thomsen, Jakobsen, Paluch – 4:2 – (30:30)
11. (66,95) Fajfer, Woźniak, Pludra, Fricke – 1:5 – (31:35)
12. (66,85) Tarasenko, Jasiński, Stojanowski, Pludra (t) – 3:3 – (34:38)
13. (67,06) Vaculik, Thomsen, Chugunov, Pedersen (d) – 1:5 – (35:43)
14. (66,79) Thomsen, Chugunov, Fricke, Jasiński – 3:3 – (38:46)
15. (67,30) Fajfer, Pedersen, Fricke, Paluch (w) – 3:3 – (41:49)

 

 

 

PGE EKSTRALIGA | 13 RUNDA

Platinum Motor LUBLIN vs Tauron Włókniarz CZĘSTOCHOWA | 19:15 | 10 000 widzów

Platinum Motor LUBLIN: 54 (103)
9. Jarosław Hampel – 4 (0,1,1,2)
10. Dominik Kubera – 12 (3,3,3,1,2)
11. Jack Holder – 10+2 (3,1,1*,3,2*)
12. Fredrik Lindgren – 10+1 (1,3,2,1*,3)
13. Bartosz Zmarzlik – 10+1 (3,2,2*,3,0)
14. Mateusz Cierniak – 8+1 (3,2*,3)
15. Kacper Grzelak – 0 (0,0)
16. Bartosz Bańbor – 0 (0)

Tauron Włókniarz CZĘSTOCHOWA: 36 (77)
1. Mikkel Michelsen – 11 (2,3,0,3,3)
2. Jakub Miśkowiak – 4+1 (0,1,2,1*,0)
3. Kacper Woryna – 5+1 (1*,0,1,2,1)
4. Maksym Drabik – 3 (1,2,0,0)
5. Leon Madsen – 8 (2,2,3,0,1)
6. Franciszek Karczewski – 1+1 (1*,0,0)
7. Kacper Halkiewicz – 4 (2,0,2)
8. Bartosz Śmigielski – NS

1. (68,33) Holder, Michelsen, Woryna, Hampel – 3:3
2. (68,28) Cierniak, Halkiewicz, Karczewski, Grzelak – 3:3 – (6:6)
3. (67,86) Zmarzlik, Madsen, Lindgren, Miśkowiak – 4:2 – (10:8)
4. (67,69) Kubera, Cierniak, Drabik, Karczewski – 5:1 – (15:9)
5. (67,50) Lindgren, Drabik, Holder, Woryna – 4:2 – (19:11)
6. (67,33) Michelsen, Zmarzlik, Miśkowiak, Grzelak – 2:4 – (21:15)
7. (67,56) Kubera, Madsen, Hampel, Halkiewicz – 4:2 – (25:17)
8. (68,14) Cierniak, Zmarzlik, Woryna, Drabik – 5:1 – (30:18)
9. (67,43) Kubera, Miśkowiak, Hampel, Michelsen – 4:2 – (34:20)
10. (67,05) Madsen, Lindgren, Holder, Karczewski – 3:3 – (37:23)
11. (67,56) Michelsen, Hampel, Lindgren, Drabik – 3:3 – (40:26)
12. (67,18) Holder, Halkiewicz, Miśkowiak, Bańbor – 3:3 – (43:29)
13. (67,25) Zmarzlik, Woryna, Kubera, Madsen – 4:2 – (47:31)
14. (67,72) Lindgren, Holder, Woryna, Miśkowiak – 5:1 – (52:32)
15. (67,13) Michelsen, Kubera, Madsen, Zmarzlik – 2:4 – (54:36)

 

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tylko-Żużel.pl